Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Įvyko konferencija „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ (0)

2014-04-26 09:23 | Arvydas Nekrošius

bend3

Raseinių vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija“ 2014 m. balandžio 16 d. kaimo turizmo sodyboje Palukščio dvare „Rokynė“ organizavo konferenciją „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“, į kurią pakvietė dalyvauti Kėdainių, Šiaulių, Akmenės, Pakruojo, Joniškio ir Kelmės rajonų vietos veiklos grupių administracijų darbuotojus.

Raseinių VVG pirmininkui V. Blinstrubui tarus įžanginį žodį, po jo prisistatę kitų rajonų VVG pirmininkai trumpai supažindino kaip sekasi baigti įgyvendinti 2007-2014 metų strategijas.

Vėliau buvo pristatyti du pranešimai.

VVG „Pakruojo rajono partnerystės“ direktorė M. Žiubrienė savo pranešime „VVGT veikla įgyvendinant Vietos plėtros 2007-2014 m. strategijas“ išsamiai analizavo Lietuvos vietos veiklos grupių tinklo veiklą. Pranešime didelis dėmesys buvo skiriamas naujojo laikotarpio 2014-2020 metų Vietos plėtros strategijų rengimui, analizuojamas 2014-2020 metų ES kaimo plėtros politikos tikslai ir prioritetai bei Lietuvos kaimo plėtros programa, VPS vertinimo kriterijai, priemonės LEADER suderinamumas su kaimo plėtos programa. M. Žiubrienė savo pranešime minėjo, kad 2014-2020 metų ES sanglaudos politikoje kaip vienas iš naujų galimų politikos įgyvendinimo būdų numatyta Bendruomenės inicijuota vietos plėtra (BIVP), kuri bus finansuojama Vidaus reikalų Ministerijos ir įgyvendinama miestuose ir mažesniuose savivaldybių centruose, turinčiuose virš 6 tūkst. gyventojų.

bend2

Kėdainių VVG pirmininkė A. Vaidotienė savo pranešime „Kėdainių krašto teminių kaimų kūrimas ir perspektyvos“ pristatė veikiančius Teminius kaimus bei analizavo jų funkcijas, tikslus ir naudą vietos bendruomenėms.

Po pranešimų buvo diskutuojama apie iškylančias problemas baigiamose įgyvendinti ir naujai kuriamose strategijose.

Konferencijos pabaigoje dalyviai apžiūrėjo Palukščio kaimo gyventojo L. Mikalajūno verslo projektą „Leono Mikalajūno baidarių nuomos veiklos kūrimas“ įgyvendintą pagal Raseinių VVG Vietos plėtros strategiją.

Raseinių vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ projekto administratorė Vilma Račkauskienė.

Viesinimo zenklai visi kartu

raseiniu-vvg-logo

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.