Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Įvyko badmintono turnyras N. Kalikaitės taurei laimėti (0)

2014-03-24 16:29 | Arvydas Nekrošius

Kovo 22 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centras ir Raseinių badmintono klubas surengė Raseinių KKSC badmintono turnyrą N. Kalikaitės taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 46 (gim. 1999 m. ir jaunesni) badmintonininkai iš Klaipėdos, Kretingos, Tauragės, Kelmės ir Raseinių.

Atkaklios kovos vyko nuo 10 valandos ryto iki 20 valandos vakaro. Mergaičių vieneto varžybose 1-ąją vietą ir taurę iškovojo Gineta Turauskaitė iš Tauragės, 2-ąją – Dominyka Rimkutė iš Tauragės ir 3-ąją – Ugnė Sakalauskaitė taip pat iš Tauragės. Iš Raseiniškių mergaičių vieneto varžybose geriausiai žaidė Emilija Kunigiškytė ir Greta Šukutytė užėmusios 7-8 vietas. Mergaičių dvejeto varžybose 1-ąją vietą ir taures laimėjo Ugnės Sakalauskaitės ir Ginetos Turauskaitės pora iš Tauragės, 2-os liko Ievos Kinaitės ir Dominykos Rimkutės dvejetas iš Tauragės ir 3-ąją vietą laimėjo Sofijos Bagdonaitės ir Gabrielės Paškevičiūtės pora iš Klaipėdos.

Mergaičių varžybų nugalėtojos ir prizininkės

Mergaičių varžybų nugalėtojos ir prizininkės

Berniukų vieneto varžybose 1-ąją vietą ir taurę laimėjo Ailantas Sutkus iš Kelmės, 2-ąją vietą iškovojo Džiugas Girulis iš Tauragės ir 3-ąją vietą iškovojo Raseinių sportininkas Gytis Valaitis. Berniukų dvejeto varžybose 1-ąją vietą ir taures laimėjo Džiugo Girulio (Tauragė) ir Ailanto Sutkaus (Kelmė) dvejetas, 2-ąją vietą laimėjo Jono Petkaus ir Gedimino Ruginio dvejetas iš Kretingos, o treti liko Gyčio Valaičio ir Luko Puišio dvejetas iš Raseinių.

Iš kairės Gytis Valaitis, Lukas Puišys, Jonas Petkus, Gediminas Ruginis, Džiugas Girulis ir Ailantas Sutkus

Iš kairės Gytis Valaitis, Lukas Puišys, Jonas Petkus, Gediminas Ruginis, Džiugas Girulis ir Ailantas Sutkus

Raseinių KKSC
Direktoriaus pavaduotojas mokinių sportui
Egidijus Šubinas

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.