Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Įvyko 63-asis tarybos posėdis (0)

2014-04-24 19:35 | Arvydas Nekrošius

Posėdžio akimirkos

Įvyko rajono savivaldybės 7-ojo šaukimo tarybos 63- iasis posėdis, kurio metu svarstyti 35 pagrindinės ir 2 papildomos darbotvarkės klausimai, iš kurių bene daugiausiai klausimų kilo dėl administracijos direktoriaus Jono Kurlavičiaus ataskaitos.

Jie buvo kaip ir tradiciniai, opozicijos nuolat keliami, kaip antai Regina Petrokienė vėl teiravosi, kiek savivaldybės administracijoje padaugėjo darbuotojų ir kokia tai tapo našta biudžetui? Atsakymas: padidėjo tik 4 etatais, bet kad tai buvo būtinybė, kurią ne kartą yra pripažinusi ir pati opozicija. O išlaidos padidėjo vykdant teismų sprendimus dėl neteisėtų darbuotojų atleidimų, dėl atstatyto darbo užmokesčio ir kt. Č. Kenstavičius vėl teiravosi dėl uždarytų medicinos punktų, kaip savivaldybė spręs ligoninės problemas? Atsakymas: dėl medicinos punktų uždarymo padėtis tikrai nepablogėjo, dėl to negauta nė vieno nusiskundimo, o iš ligoninės, kaip akcentavo meras Algimantas Mielinis, jau daroma politika: norima atimti iš savo įstaigų pinigus ir atiduoti ligoninės problemoms spręsti, kai tuo tarpu šį klausimą turi spręsti Sveikatos ministerija per Ligonių kasas. Pranas Gedminas teiravosi dėl administracijos struktūros. Į jo klausimą administracijos direktorius atsakė, kad ir jis, jei būtų galėjęs pradėti nuo nulio, rinktųsi kitą variantą, bet kokį rado, su tokiu dirba.

pos2

pos3

Daug politikuota ir dėl nekilnojamojo turto objektų įtraukimo į Raseinių rajono savivaldybės privatizavimo objektų sąrašo. Č. Kenstavičius pasiūlė išbraukti iš privatizavimo sąrašo buvusį morgo pastatą. Tam taryba nepritarė. Buvo patvirtintas visas sprendimo projektas. Buvo atkreiptas dėmesys, kad opozicija vis labiau politikuoja, siūloma netgi tai, kas sužlugdytų projektus.

Visa tarybos posėdžio medžiaga – www.raseiniai.lt

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.