Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Įteikti „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimai (0)

2016-02-21 18:45 | Airinas Jermolajevas

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Raseinių rajono kultūros centre vyko iškilmingas renginys, kurio metu paskelbti „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimų nugalėtojai. „Auksinės lūšies“ apdovanojimas įteiktas Ariogaloje įsikūrusiai UAB „SSF“, kaip labiausiai pasižymėjusiai pramonės ar gamybos įmonei už didžiausią indėlį pildant rajono biudžetą ir kuriant naujas darbo vietas. Už investicijas į verslo plėtrą „Auksinė lūšis“ atiteko Raseinių kredito unijai, o už ženklius pasiekimus kaimo plėtros srityje „Auksine lūšimi“ apdovanotas  ūkininkas Romas Balčaitis.

„Žemaičio“ apdovanojimą už lietuvių tautos kultūros, kultūros paveldo, pilietiškumo ir tautiškumo puoselėjimą pelnė Ariogalos gimnazijos vyresnysis istorijos mokytojas Andrius Bautronis.  Už Raseinių krašto garsinimą švietimo ir meno srityse „Žemaičio“ apdovanojimas įteiktas poetui, rašytojui Juozapui Mickevičiui, o už pasiekimus sveikatinimo ir socialinės gerovės užtikrinimo srityse „Žemaičiu“ apdovanota VO „Kaulakių kaimo bendruomenė“ pirmininkė Elena Pocienė.

Kas laimėjo „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimus, publikai paskelbė  praėjusių metų nominacijų nugalėtojai, apdovanojimus laimėtojams įteikė Savivaldybės meras Algirdas Gricius.

DSC04625

DSC04637

DSC04670

DSC04700

DSC04731

DSC04790

DSC04855

DSC04887

info_raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.