Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Išankstiniuose rinkimuose dalyvavo daugiau kaip 1000 Raseinių krašto rinkėjų (0)

2015-02-27 13:37 | Airinas Jermolajevas

vrk_2015

Kovo 1-ąją, Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. 60-tyje savivaldybių bus išrinkti 1 524 tarybos nariai, įskaitant 60 merų. Pirmąkart Lietuvos istorijoje merai bus renkami tiesiogiai. Kai kuriose savivaldybėse renkant merus, jeigu balsai pasiskirstys tarp kandidatų ir niekas iš karto nebus išrinktas meru, prireiks papildomo balsavimo, kuris numatytas kovo 15 d.

Savivaldos rinkimuose galės dalyvauti 2 542 605 rinkėjai (Raseinių rajone yra 30 986 rinkėjų), kurių galutinį sąrašą vasario 22 d. patvirtino VRK. Praėjusiuose savivaldos rinkimuose 2011 metais jame buvo apie 2,638 mln. rinkėjų.

Balsavimas specialiuose paštuose (gydymo, socialinės rūpybos įstaigose karo tarnybos bei laisvės atėmimo vietose) vyko dar ir šiandien, vasario 27-ąją. Per dvi pirmąsias balsavimo dienas tokiu būdu balsavo 11 814 rinkėjų.

isankstiniai-balsai_2015

Per dvi, išankstinio balsavimo dienas, vasario 25 ir 26 dienomis, Raseiniuose balsavo 1029 rinkėjai, tai yra 3,32 % (Lietuvos vidurkis 2,68%) visų rinkėjų mūsų rajone. Didžiausias aktyvumas, kaip ir visuomet, pastebimas antrąją rinkimų dieną.

vrk

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.