Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Gyventojų prašymai išgirsti, policija pradėjo reidus (3)

2014-03-17 16:43 | Arvydas Nekrošius

reidai

Kovo 15 – 16 d. Raseinių rajone, Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Viešosios policijos valdybos, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Raseinių r. PK pareigūnai vykdė policinę priemonę. Priemonėje dalyvavo 14 pareigūnų, panaudotos 4 tarnybinės transporto priemonės. Priemonė planuota nuo nuo kovo 15 d. 15.00 val. iki kovo 16 d. 2.00 val., tačiau susiklosčius nenumatytoms aplinkybėms pareigūnams teko dirbti iki 4.00 val. ryto.

Dirbant tikrintos vietos, kuriose dažniausiai būriuojasi jaunimas, taip pat atsižvelgta į viešojoje erdvėje dažnai pasitaikančių publikacijų apie kriminogeninę padėtį Raseinių rajone analizę bei informaciją, surinktą prieš tai vykdytų policinių priemonių šiame rajone metu.

Reido metu policijos pareigūnai nustatė 8 Kelių eismo taisyklių pažeidimus – 2 vairavo automobilius neblaivūs, iš kurių vienas nepakluso reikalavimui sustoti, 1 – be privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo, 1 – vairavo transporto priemonę, kuriai nustatyta tvarka neatlikta techninė apžiūra. Taip pat nustatyti kiti 4 KET pažeidimai. Pareigūnams į Raseinių r. PK teko gabenti neblaivią 34-ių metų moterį, kuri pažeidė viešąją tvarką.

Administracinės teisės pažeidimo protokolas buvo surašytas ir 18-mečiui raseiniškiui, kadangi jis lengvuoju automobiliu vežė 6 keleivius. Pažymėtina, kad 3 iš keleivių – neblaivūs nepilnamečiai. Jie pristatyti į Raseinių r. PK.

Priemonės metu pareigūnams pajėgas teko nukreipti ir į Kauno rajoną, kadangi apie 01.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Babtų miestelyje grupė jaunuolių, vietinių gyventojų teigimu bandė apvogti gyvenamuosius namus, tačiau jų budrumo dėka buvo priversti sprukti. Mikroautobusas, kuriuo pasišalino jaunuoliai, po pusvalandžio, apie antrą valandą nakties pareigūnų buvo sustabdytas ties Girkalnio gyvenviete. Paaiškėjo, kad automobiliu važiavo vienas kaunietis ir du Raseinių rajono, Ariogalos miestelio gyventojai. Automobilyje rastas peilis, taip pat kirvis ir laužtuvas. Sulaikyti vyrai pristatyti į Raseinių r. PK.

Bendraujant su žmonėmis Raseiniuose ir Ariogaloje (degalinių, saugos tarnybų darbuotojais, prekybininkais), pastarieji nurodė, kad vykdomomis policinėmis priemonėmis jie yra patenkinti, gyventojai pajuto aktyvių policijos veiksmų pasekmes. Šiaulių apskrities policija informuoja, kad tokie reidai bus vykdomi ir ateityje.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (3)


  1. IP:87.247.113.107

  2. IP:94.244.90.214

  3. IP:78.62.169.14

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.