Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Gruzdiškėje pasodinta Saugaus eismo giraitė (0)

2015-04-14 17:04 | Airinas Jermolajevas

giraite-102-20088Gražų šeštadienio rytmetį virš šimto talkininkų suvažiavo į Gruzdiškę dalyvauti konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ penkerių metų sukakčiai bei Saugaus eismo dienai paminėti Saugaus eismo giraitės sodinimo akcijoje. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos inicijavo šią akciją ir pasiūlė surasti kuriame nors Lietuvos rajone gražią vietovę, kur galėtų augti 60 ąžuoliukų, skirtų kiekvienai Lietuvos savivaldybei. Iš visų pasiūlytų vietų, geriausiai tinkama pasirodė graži erdvė, esanti šalia Gruzdiškės bendruomenės namų ir regioninio kelio Raseiniai – Baisiogala.

   Ąžuoliukus sodinti buvo pakviestos visos Lietuvos Respublikos kaimo bendruomenės, jau penkerius metus dalyvaujančios projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“. Šalia svečių iš Radviliškio, Kėdainių, Šakių, Šilalės rajonų kaimo bendruomenių, ąžuoliukus sodinti atvyko ir mūsų rajono Mirklių, Šiluvos, Gabšių, Dumšiškių, Berteškių, Butkiškės, Anžilių, Kaulakių, Žaiginio, Gruzdiškės, Betygalos, Milašaičių, Gėluvos, Biliūnų bendruomenių atstovai. Akcijos dalyvius sveikino ir kartu ąžuoliukus sodino LR Seimo narys Gintautas Mikolaitis, LR Seimo nario Edmundo Jonylos padėjėja Diana Kaupaitienė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, Raseinių miškų urėdijos miškų urėdas Antanas Kilčauskas, Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Eismo saugumo skyrius vyr. specialistas Viktoras Kuznecovas, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė, Raseinių seniūnijos seniūnas Rolandas Klusas. Džiugu, kad su visais bendruomeniečiais ąžuoliukus sodino ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialistai Giedrius Butkus, Vaida Lastakauskaitė, vyresn. specialistė Vilma Kundrotienė, Raseinių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis, specialistė (bendruomenės pareigūnė) Giedrė Deveikienė, Kelių policijos grupės vyr. specialistė Lina Jonaitienė, VĮ „Regiono keliai“ visų regionų atstovai. Kaip teisingai pasodinti ąžuoliuką, papasakojo ir praktiškai pademonstravo šio darbo profesionalai: Raseinių miškų urėdijos miškų urėdas Antanas Kilčauskas, vyriausiasis miškininkas Rimvydas Mikelaitis, Miško želdinimo ir apsaugos inžinierius Arūnas Girdzijauskas.

Dėkojame Raseinių miškų urėdijai už rūpestingą medelių paruošimą sodinimui, kuolelius medeliams saugoti, VĮ „Kauno regiono keliai“ Raseinių kelių tarnybai už vandenį pasodintų medelių laistymui, UAB „Danspin“ už skanius pietus.

Ąžuolas – stiprybės ir vienybės simbolis, o Saugaus eismo giraitės sodinimas – tai mūsų pilietiškumo, rūpestingumo ir vienybės išraiška. Tikrai apima geras jausmas kartu su visais sodinti savo ąžuolą, važiuojant pro šalį vis pasigrožėti nauja giraite. Tikimės, kad ąžuoliukų sodinimo akcija, palietusi ne tik mūsų rankas, bet ir širdis, gražiai augs, žaliuos ir visada primins, kad žmonių saugumas keliuose mums visada yra svarbus.

Loreta Sirvidienė, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistė

giraite-013-20081 giraite-016-20082 giraite-020-20083 giraite-035-20084 giraite-051-20085 giraite-056-20086 giraite-063-20087 giraite-120-20089

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.