Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Geri darbai šildo (0)

2015-05-12 12:09 | Airinas Jermolajevas

IMG_9526 Kokį tikslą žemėj turi žmonės-
Gal paklausti medžių išdidžių?
Kaip darnoj mums visada gyventi,
Kad visiems užtektų rytmečio rasos.
Gal iš vandenyno jėgų semtis,
Kad gerumą, viltį, tikėjimą neštum nebijodamas audros. (Ona Baliukienė)

   Kupini geros nuotaikos Nemakščių santalkos bendruomenės nariai rinkosi į savo namučius išklausyti bendruomenės pirmininkės Linos Mejerienės ataskaitos už nuveiktus darbus per vienerių metų laikotarpį. Bendruomenės namus pavadinau namučiais, nes jie tikrai tokiam miesteliui, kaip Nemakščiai, yra per maži. Tačiau jie dvelkia jaukumu, gražumu išpuoselėtu aktyvių bendruomenės narių.

Pirmininkė Lina rodė skaidres ir pristatė bendruomenės nuveiktus darbus, švęstas šventes, aplankytas vietas, laimėtus ir įgyvendintus projektus. Bendruomenė jungia daugiau kaip 170 gyventojų. Aktyvų bendruomenės gyvenimą įtakoja turbūt ir tai, kad labai aktyvi bendruomenės valdyba. Ir be abejo veikli bendruomenės pirmininkė. Kartais pagalvoji, kad ji turbūt niekada neturi laiko pavargti ir išsisemti rašydama projektus ir sutelkdama žmones jų įgyvendinimui. O kur dar šventės, išvykos, kultūrinis gyvenimas? Tai ir Atvelykio šventė „Vaikų velykėlės“, Joninės ir Nemakščių miestelio gyvavimo 628 metų paminėjimas, eskursija į Dzūkijos kraštą (keliavo 50 nemakštiškių), rudenėlio šventė „Obuolenis“, Kalėdų eglutės įžiebimas bendruomenės kieme, Kalėdų senelis su snieguole ir nykštukais lankė vienišus žmones, neįgalius vaikus, buvusius bendruomenės pirmininkus ir geradarius, Kalėdų žiburėlis „Sušildykime vienas kitą“, organizuojami jaunimo šokių vakarai, suburtas moterų vokalinis ansamblis.

IMG_9635 Bendruomenės nariai kartu su gimnazijos jaunimu organizuoja savanorišką veiklą: padeda mažesniems, bendrauja, ruošia pamokas, užkandžiauja, mokosi elementariausių tvarkos taisyklių, žaidžia, dainuoja, šoka. Organizuojame Jogos užsiėmimus bendruomenės namuose ir aerobikos treniruotes gimnazijos sporto salėje. Nemakščių bendruomenė ir sporto klubo „Smeltė“ vadovas S. Radčenko organizuoja miestelio gyventojams laisvalaikio užimtumą sporto salėje. Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais.

Visų darbų jums suminėti neįmanoma. Belieka pasidžiaugti gerais norais, gražiais sumanymais ir sugebėjimu tuos sumanymus įgyvendinti,- kalbėjo susirinkime dalyvavusi Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkė Loreta Sirvidienė. Nemakštiškiai jai dėkingi už vertingus patarimus, padrąsinimus ir mokėjimu pasidžiaugti kitų nuveiktais darbais.

Visą renginį vainikavo nuostabus Raseinių rajono kultūros centro Ariogaloje liaudiškos muzikos kapelos „Šaltinėlis“ koncertas (puikios kapelos vadovas Jonas Urbonas). O jau vedėjų šmaikštumėlis, gražumėlis ! Tai Rasa Sadauskienė ir Renata Aleksiejienė.

Pabendravę prie kavos puodelio, nemakštiškiai skirstėsi kupini naujų idėjų ir planų.

Aldona Radčenko, Nemakščių bendruomenės santalkos valdybos narė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.