Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Geologinė – pažintinė molėtiškių kelionė po Dubysos regioninį parką (0)

2014-07-02 12:31 | Arvydas Nekrošius
Prie Betygalos bendruomenės namų

Prie Betygalos bendruomenės namų

Vaizdingas lovinis Dubysos slėnis – ypatinga vieta. Paslaptingumo ir mistiškumo slėniui teikia ledynmetį menančios senvagės, intakų slėniai, raguvynai, kultūros paveldo objektai, kaimų ir vienkiemių dermė. Dėl to šis kraštas nuo seno traukė mokslininkų, rašytojų ir keliautojų dėmesį.

Birželio 19 – 20 d. Dubysos regioniniame parke svečiavosi grupė švietimo darbuotojų iš Molėtų rajono, Lietuvos geologijos tarnybos. Nustebino daugelį Lietuvos vietovių apkeliavusių turistų nuoširdus domėjimasis mūsų krašto ypatumais. Geologinės – pažintinės išvykos „Nuo Dubysos slėnio erdvių iki Tytuvėnų velniakelių“ metu kelionės dalyviai susipažino su Dubysos regioninio parko geologine raida, aplankė išskirtines vietas: Ugionių, Ariogalos, Betygalos Šv. Jono, Maironių šaltinius, Lelyko atodangą, Betygalos muziejų ir jame esančią gausią geologinę eksploziją. Viešėta Betygalos bendruomenės namuose, ant Lyduvėnų geležinkelio tilto.

dubysa

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.