Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Gavėnios penktadienių vakarojimai (0)

2014-03-12 18:34 | Arvydas Nekrošius

Joknyte jpg

Kovo 21 d. 19 val. Raseinių r. Kultūros centre krikščioniškos muzikos žanro Lietuvoje klasikės ANGELĖS JOKNYTĖS vakaras.

Kovo 28 d. 19 val. Raseinių r. Kultūros centre – DALIA KANCLERYTĖ, ARŪNAS RAUDONIS ir ALEKSAS MAŽONAS su nauja programa „GYVENIMO ETIUDAI“. Šiuolaikinių poetų dainos, poezija ir pantomimos etiudai.

Balandžio 4 d. 19 val. Raseinių viešojoje bibliotekoje kviečiame pasiklausyti literatūrinės – muzikinės kompozicijos „DVIEJŲ KŪRĖJŲ – TĖVO STANISLOVO ir RAINERIO MARIJOS RILKĖS – DIALOGAS“. Kompozicijos sudarytoja ir išpildytoja Kalbos premijos laureatė VIOLETA BAKUTIENĖ!

Balandžio 11 d. po vakaro Mišių Raseinių parapijos namų salėje vakarojimas su dvasininku.

Organizatoriai:
Raseinių Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų parapija,
Raseinių raj. kultūros centras,
Raseinių raj. sav. viešoji biblioteka

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.