Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Europos sporto savaitė „Sportuokime kartu“ (0)

2019-10-10 12:21 | Gitana Martinavičienė

Europos Komisijos iniciatyva, nuo 2015 metų Europoje vykdomas projektas – Europos sporto savaitė #BEACTIVE. Šio projekto  tikslas skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir į fizinio aktyvumo veiklas įtraukti kuo daugiau žmonių. Jau penktas rugsėjis kaip milijonai žmonių visoje Europoje aktyviai leidžia laiką įvairiuose #BEACTIVE Europos sporto savaitės renginiuose. Antri metai Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Bartkuvienė ir socialinė pedagogė Asta Kavaliauskienė inicijuoja lopšelio-darželio bendruomenės įtraukimą į šį projektą.

Rugsėjo 23-osios rytą džiugiai nusiteikę ugdytiniai, jų tėvai, auklėtojai, socialiniai partneriai ir darbuotojai susirinko į rytinę mankštą, kurią vedė Raseinių sporto klubo „Legionas“ vadovas Aidas Kavaliauskas ir lopšelio-darželio krepšinio būrelio vadovas Raimundas Elzbergas. Po mankštos A. Kavaliauskas visus pakvietė dalyvauti bėgime. 250 m nuotolį bėgo 60 vaikų, o 500 m nuotolį – 140 vaikų lydimi savo tėvų, auklėtojų ir kitų lopšelio-darželio darbuotojų. Į trasas dalyvius palydėjo ir sėkmės linkėjo Lūšiukas Sveikuoliukas, atvykęs iš Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro.

Lauko aikštelių aplinka žadino vaikų norą išbandyti naujas fizinio aktyvumo formas. Vaikai, naudodami įvairų sportinį  inventorių, mėtė, šokinėjo, bėgo, žaidė judriuosius žaidimus. Vadovaujami būrelio vadovo R. Elzbergo vyresnieji  rungtyniavo estafetėse, atliko sportines užduotis. Visose veiklose dalyvavo, dalyvių sportinį ryžtą ir džiugią nuotaiką palaikė Lūšiukas Sveikuoliukas.

Dėkojame visiems palaikiusiems iniciatyvą būti aktyviais. Tikime, kad linksmai praleidę rytmetį, išsiskyrėme sustiprinę bendrystę ir, kad paskleista fizinio aktyvumo idėja lydės mus visus metus, skatins reguliariai mankštintis, sportuoti ir susitikti kitų metų #BEACTIVE Europos sporto savaitės renginiuose.

Vitalija Bartkuvienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.