Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Eismo saugumo priemones dalijome artistiškai (0)

2015-05-15 09:10 | Arvydas Nekrošius

Šiluva

VO Šiluvos bendruomenės mėgėjų teatro kolektyvas atšilus orams, skleidžiantis pirmiesiems pavasario žiedams, bet dar neprasidėjus kaimuose didžiajam darbymečiui, išdardėjo į gastroles po kaimo bendruomenes. Su savo nuotaikingu J. Žemaitės spektakliu „Apsiriko“ lankėmės pas saviškius, o praeitą savaitgalį išsiruošėme į Kauno rajono Panevėžiuko kaimo bendruomenę.

Džiaugiamės, kad buvome maloniai sutikti ne tik mes, bet ir mūsų spektaklis. Turbūt nieko nėra nuostabesnio artistui už tas akimirkas, kai žiūrovai priima jo vaidybą, reaguoja į ją, reiškia emocijas tuo labiau, kai tas artistas viso labo tik mėgėjas.

Spektaklio akimirkos

Kadangi jau ketvirti metai bendruomenė vykdo saugaus eismo projektą dagelyje savo renginių nepraleidžiame progos prisiliesti ir prie šios temos. Nors planuodami eismo saugumo renginukus buvome numatę, kad bendruomenės mėgėjų teatras saugaus eismo tiesas dėstys vienoje iš mūsų rajono bendruomenių, bet vėliau, pasižiūrėję saugaus eismo renginių statistiką mūsų rajone, savo nuomonę pakeitėme. Kadangi mūsų rajone labai daug kaimo bendruomenių jau ne vieni metai dalyvauja panašaus pobūdžio renginiuose jie daugeliui jau yra tapę tik lyg savotiškas priedėlis prie šventės, o ne informatyvi ir be galo reikalinga priemonė. Kauno rajono Panevėžiuko kaimo bendruomenė eismo saugumo konkursuose nedalyvavusi, todėl ten dalijamos saugų eismą užtikrinančios priemonės ir spektaklio herojų žodžiais ir lūpomis išdėstytos pagrindinės saugaus eismo taisyklės, buvo priimtos su dideliu susidomėjimu ir pasiekė kiekvieną. Iš žiūrovų reakcijos supratome, kad čia mūsų pasėta saugaus eismo sėkla ne tik prigis, bet ir suvešės. Dalijant saugaus eismo priemones daugelis buvo savotiškai pasimetę ir netgi pasitikslindavo: ar tikrai nieko nereikia mokėti, ar galiu imti, jei nesu bendruomenės narys ir pan.

DSCF3658

DSCF3647

Taigi taip nekaltai dar vieną bendruomenę sudominome kaimo bendruomenėse vykdomu saugaus eismo konkursu. Norisi tikėti, kad kitais metais ir jie papildys konkursantų gretas.

Bendruomenės pirmininkė
Violeta Sinušienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.