Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Egidijos Brinkytės tapybos darbų paroda „ŠEŠĖLIAI“ (0)

2016-01-04 09:48 | Arvydas Nekrošius

tapyba

Raseinių rajono kultūros centro meno galerijoje sausio 7 d. 16 val. vyks Egidijos Brinkytės tapybos darbų parodos „ŠEŠĖLIAI“ atidarymas.

Menininkė, užaugo ir mokėsi Pajūryje (Šilalės r.). 2001–2004 m. studijavo Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų studijų centre ir įgijo molbertinės tapybos kūrinių restauravimo ir konservavimo specialybę. 2004–2006 m. Šiaulių universiteto menų fakultete įgijo dailės ir dizaino specialybę bei dailės pedagogo kvalifikaciją, o 2015 m., apgynė tapybos magistro laipsnį. 2015 m. LR Kultūros ministerijos suteiktas LR Meno kūrėjo statusas.

Parodoje bus pristatomi paveikslai, tapyti 2015 m. minimalistine maniera. Drobėse vyrauja subtilūs spalvų tonai ir pustoniai. Juose lyg per miglą ar rūką galima išvysti šmėkštelėjantį daiktą, peizažą ar siluetą. Paveiksluose siekta perteikti laiką, kurį galima pamatyti pačiuose šešėliuose. Paveikslai kiekvieną asmeniškai panardina į erdvę, kurioje išnyksta daiktai ir siluetai, bet kiekvienas gali įžvelgti savitą iliuziją.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.