Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dviračiais po ievų žiedais pasipuošusį Dubysos slėnį (0)

2015-05-08 12:20 | Airinas Jermolajevas

0.587630001430815957Ar matei Dubysos slėnį, skendintį ievų žieduose? Ar teko užuosti stiprų jų aromatą? Dubysos regioninio parko direkcija kviečiau tai patirti gegužės 16 d. (šeštadienį) dalyvaujant dviračių žygyje ,,Prie Dubysos ievoms žydint“. Žygis vyks vaizdingu Dubysos slėniu maršrutu ,,Padubysio žiedas“ (42 km), maršruto žemėlapį ir aprašymą galima rasti parko direkcijos interneto svetainėje www.dubysa.info, rubrikoje ,,turizmas“. Maršrute gausu gamtos ir kultūros vertybių – Padubysio piliakalnis, Padubysio gamtinis – pažintinis takas, gamtos paminklas ,,Gražusis ąžuolas“, pirmosios Raseinių hidroelektrinės liekanos, Katauskių ir Skaraitiškės dvarų sodybos. Maršrutas driekiasi ne tik asfaltuotais ir žvyro keliais, bet ir šaltinių išgraužtais lauko keliukais, trumpais bekelės ruožais, stačiomis įkalnėmis ir nuokalnėmis, todėl techniškai tvarkingi dviračių stabdžiai yra būtini. Dviratininkai turės įveikti 2 Dubysos intakus – Pražuvą ir Tvarkantę.
Žygeiviams rekomenduojame su savimi turėti oro sąlygas atitinkančią aprangą, keletą sumuštinių, gaiviųjų gėrimų. Maršrute ne visur veikia mobilusis ryšys. Žygio metu būtina laikytis atsargumo, saugoti save ir kitus. Organizatoriai už dalyvių saugumą neatsako. Rekomenduojama dėvėti šviesą atspindinčią liemenę ir dviratininko šalmą. Nepilnamečiai žygeiviai registruojami tik su lydinčiais suaugusiais.

ŽYGIO PROGRAMA 2015 m. gegužės 16 d.

10.00 – 10.30 žygeivių registracija poilsiavietėje prie Dubysos Padubysio k. (piečiausiame maršruto taške)

10.40 – STARTAS

16.00 – 17.00 – FINIŠAS (starto vietoje). Žygio aptarimas prie laužo.

Žygio dalyvio mokestis – 3 Eur, moksleiviams ir pensininkams taikoma 50 proc. nuolaida. Surinktos lėšos bus panaudotos pažintinio turizmo propagavimui.

Žygeivius kviečiame registruotis el. paštu dubysosrp@raseiniai.lt arba telefonais (8 428) 70330, (8 614) 25095.

info_dubysa

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.