Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dubysos regioninio parko produkto ženklas – siekiantiems darnaus vystymosi (0)

2014-07-29 10:16 | Arvydas Nekrošius

zenklas

Pagrindinė ženklo suteikimo sąlyga – paslaugos teikėjas ar produkto gamintojas privalo vykdyti veiklą, kuri neprieštarauja saugomos teritorijos tikslams, o prisideda prie jų įgyvendinimo. Paslaugos teikėjas ar produkto gamintojams turi žinoti Dubysos regioninio parko išskirtinę vertę, gamtos ir kultūros vertybes, lankomus objektus, teikti informaciją lankytojams apie lankomus objektus, teikiamas paslaugas, Dubysos regioninio parko direkcijos ar vietos bendruomenės organizuojamus renginius.

Kviečiame susipažinti su reglamentu, Dubysos regioninio parko ženklo suteikimo prekėms ir gamintojams bei paslaugoms reglamentu, taikomais kriterijais ir teikti paraiškas.

Priedai:

Pasiteirauti galite telefonu 8-614-13388, 8-428-70330
vyr. specialistė Laimutė Pečkaitienė

dubysa

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.