Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dovana vaikams – turtinga ir turininga sporto šventė (0)

2015-06-04 22:17 | Airinas Jermolajevas

DSC09887Vasara prasideda ne tik gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena, – tačiau ir ilgomis atostogomis. Daugelis daugiabučių namų vaikų jas leidžia žaidimo aikštelėse, todėl ypatingai svarbu, kad jos būtų saugios ir patrauklios. Gražią akciją „Atnaujinkime vaikų žaidimo aikšteles kartu“ tęsia LR Seimo narys Edmundas Jonyla su savo komanda. Jo iniciatyva kasmet atnaujinama po kelias vaikų žaidimo aikšteles. Šiemet atnaujinta Raseinių m. Vaižganto g. socialdemokratų įruošta vaikų žaidimų aikštelė. Paprūdžio g. Ariogaloje daugiabučių namų kieme pastatytos naujos smėlio dėžės. Raseiniuose Vaižganto gatvėje tarp daugiabučių namų įrengta aikštelė tapo pagrindine Vaikų gynimo dienos paminėjimo vieta, kur kasmet ta proga surengiama tradicinė sporto šventė. Ir šiemet birželio 1-osios pavakarę ji surengta atnaujintoje vaikų žaidimo aikštelėje.

DSC09904

Šventę pradėjusi Raseinių rajono Tarybos narė, LR Seimo nario Edmundo Jonylos padėjėja Diana Kaupaitienė pasveikino vaikus ir jų tėvelius Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga ir palinkėjo linksmų vasaros atostogų bei sėkmingų sportinių varžybų. O dalyvauti ir varžytis išties buvo verta, kadangi dosnūs šventės rėmėjai – Raseinių miškų urėdija, UAB „Izora“, UAB „Raivila“, Savivaldybės sveikatos biuras, LSDP Raseinių skyrius – sportinių varžybų dalyviams skyrė nemažos vertės prizų. Už juos ir už paramą atnaujinant vaikų žaidimo aikšteles,minėtų ir kitų organizacijų vadovams nuoširdžiai padėkojo Seimo narys E. Jonyla, įteikdamas jiems kuklius suvenyrus.

„Puoselėdamas šią tradiciją turiu tris pagrindinius tikslus, – kalbėjo E.Jonyla. – Kad šios vaikų žaidimo aikštelės funkcionuotų, būtina jas kasmet atnaujinti. Šiemet taip pat jos pagražėjo – pastatytos naujos smėlio dėžės, kai kur sumontuotos naujos krepšinio lentos, paremontuotos laipynės, nušienautos teritorijos.“ Seimūnas taip pat akcentavo, jog žaidimų aikštelės – tai ne vien vaikų poilsio vieta. Kadangi pirmoji vaikų patirtis ir įspūdžiai palieka atsiminimus visam gyvenimui, labai svarbu, kad žaidimų aikštelėse vyktų įdomūs renginiai, kurie skatintų vaikų kūrybingumą, atitrauktų nuo kompiuterių ir televizorių ekranų.

Taigi šiųmetinė sporto šventė vaikams įsimins ilgam ne vien dėl įspūdingų prizų, bet ir dėl įdomių sportinių rungčių: baudų metimo, smiginio, šokdynių, kopėtėlių, estafečių. Pasirinkę mėgstamą sporto šaką, vaikai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes. Jų sugebėjimus vertino teisėjai: Rimas Butkus, Jonas Kubilius, Aušra Činkienė, Airinas Jermolajevas ir Matas Skamarakas, kuris buvo šių sportinių varžybų organizatorius ir vyriausiasis teisėjas. Dalyvauti varžybose pareiškė norą ir mamytės, tuo padrąsindamos savo atžalas išmėginti jėgas net keliose rungtyse. Nuoširdžiai mažuosius dalyvius palaikė ir dėl nesėkmių nenusiminti ragino Seimo narys Edmundas Jonyla, kuris pats išbandė visas rungtis. Kol vyko varžybos tarp vyresniojo amžiaus vaikų, Dianos Kaupaitienės paragintos mamytės su mažyliais lipdė iš smėlio pilis. Tiek dalyviai, tiek palaikantieji buvo vaišinami socialdemokratų saldainiais, kurių nepritrūko iki pat šventės pabaigos.

DSC09760

Kai atėjo laikas skelbti varžybų nugalėtojus, vaikai apspito prizais nukrautą stalą ir Seimo nariui Edmundui Jonylai nedrąsiai pasigyrė, kokie jie buvo šaunūs. Tas jų nuoširdumas ir didžiavimasis savo sugebėjimais, kėlė gerą nuotaiką ir šypseną.

„Šiandien jūs visi nugalėtojai!“ – šventės pabaigoje sakė Diana Kaupaitienė. Nors pasiekusiems geriausių rezultatų buvo išdalinti vertingiausi prizai, tačiau smulkesnių užteko visiems sportinių rungčių dalyviams. Įteikdamas prizus Seimo narys E .Jonyla spaudė vaikams rankas, glostė galveles ir linkėjo linksmų bei turiningų vasaros atostogų kartu su tėveliais ir kiemo draugais.

Rūta Gudžiūnienė

Airino Jermolajevo nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.