Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

DOMINA VIEŠASIS SAUGUMAS TAVO GYVENAMOJOJE TERITORIJOJE – ATEIK, IŠKLAUSYK, PASIŪLYK (0)

2014-07-10 13:20 | Arvydas Nekrošius

policija

2014 m. liepos 17 d. 16 val. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariate vyks atviras pirmojo pusmečio policijos veiklos ataskaitinis pasitarimas. Pareigūnai norėtų grįžtamojo ryšio – sužinoti, ką mano gyventojai apie juos aptarnaujančių pareigūnų veiklą, jos pliusus ir minusus. Taip būtų stiprinamas ir palaikomas abipusis policijos ir bendruomenės pasitikėjimas bei bendradarbiavimas. Todėl pasitarime dalyvauti kviečiami visi, kam rūpi viešasis saugumas gyvenamojoje teritorijoje, kas turi pastabų ir idėjų, kaip bendruomenės gyvenimą padaryti saugesnį.

Dalyvauti pasitarime kviečiami ir savivaldybių merai, tarybų nariai, seniūnai, bendruomenių pirmininkai, prokuratūros ir teismų bei žiniasklaidos atstovai. Susirinkusiesiems bus pateikta informacija apie policijos atliekamą teisės pažeidimų prevenciją, viešosios tvarkos užtikrinimą, nusikalstamų veikų atskleidimą ir tyrimą, policijos vidaus kontrolę, bendradarbiavimą su socialiniais partneriais ir numatomas veiklos kryptis.

Bendruomenės atstovai laukiami Raseiniuose, Maironio g. 7, antrajame aukšte esančioje salėje, 201 kab.

Gyventojai galės aktyviai dalyvauti susirinkime ir pareikšti savo pastebėjimus teisėtvarkos klausimais bei išsakyti pageidavimus dėl savo rajono policijos darbo.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Raseinių rajono policijos komisariato
Organizacinės grupės specialistė
Judita Girdžiuvienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.