Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

DIENOS UŽIMTUMO CENTRĄ LANKANTYS VAIKAI SMALSAVO RASEINIŲ POLICIJOS KOMISARIATE (0)

2014-07-07 21:03 | Arvydas Nekrošius

policija

Norėdami iš arčiau susipažinti su policijos pareigūno darbo specifika, liepos 4-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariate apsilankė VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centrą lankantys 7-14 metų amžiaus vaikai ir socialinė darbuotoja Vaida Marcinkutė.

Svečius priėmė Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Ingrida Celiešienė. Ji lankytojus supažindino su Raseinių rajono policijos komisariato struktūra, pareigūnų teisėmis ir pareigomis.

policija

Vaikai apžiūrėjo policijos komisariato patalpas, ypač susidomėjo laikinojo ir ilgalaikio sulaikymo, budėtojų patalpomis. Čia dirbantys pareigūnai vaikams trumpai papasakojo apie savo darbo subtilybes, reagavimo į gaunamą informaciją apie įvykius bei teisės pažeidimus tvarką, sulaikytų asmenų laikymo sąlygas, atsakė į įvairius vaikus dominančius klausimus. Vaikai iš arčiau susipažino su policijos kasdieniame darbe naudojama įranga, specialiosiomis priemonėmis, policijos sistemoje naudojamomis informacinėmis bazėmis, apžiūrėjo tarnybinius automobilius. Vaikščiodami po komisariatą, ne vienas prisiminė, kad čia jau yra buvęs su tėvais dėl savo netinkamo elgesio. Pripažino, jog kaip svečiui lankytis daug maloniau.

Apsilankymas policijos komisariate vaikams paliko didelį įspūdį ir puikią nuotaiką. Atsisveikindama Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė vaikams įteikė atminimo dovanėles – vėliavėles su patarimais ir palinkėjo saugios ir šiltos vasaros.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.