Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo (0)

2014-04-10 19:50 | Arvydas Nekrošius

Vykdant LR Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr.1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, 2014 m. balandžio 16 d. vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas įjungiant centralizuoto valdymo sirenas. Patikrinimo metu visoje Lietuvoje 11 val. 52 min., visam 3 min. darbo ciklui, bus įjungiamos elektros sirenos, o 11 val. 55 min. per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją pateikiama informacija gyventojams.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, įgyvendindamas projektą „Gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūrą, sistemos sukūrimas“, įdiegė gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą, užtikrinančią gyventojų perspėjimą ir informavimą apie gresiančią ar susidariusią ekstremaliąją situaciją trumpaisiais pranešimais tiesiogiai į gyventojų mobiliuosius telefonus. Šio perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo metu gyventojai bus informuojami ne tik per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, bet ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

Jeigu pageidaujate visada gauti perspėjimo pranešimus apie gresiančias ar susidariusias ekstremaliąsias situacijas telefono žinutėmis, jums reikia nustatyti savo telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama tinklalapyje adresu: www.gpis.vpgt.lt. Tam, kad gyventojai galėtų pasitikrinti ar teisingai atlikti telefonų nustatymai perspėjimo pranešimų priėmimui, šių pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų įjungimo pradžia t.y. 11.52 val. ir tęsis iki 12.03 val. Visą tą laiką pranešimai bus kartojami kas 1 min.

PRIMENAME, KAD ŠI PASLAUGA GYVENTOJAMS YRA NEMOKAMA.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.