Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dėl lankymosi miškuose esant dideliam miško gaisrų pavojui (0)

2014-07-30 16:39 | Arvydas Nekrošius

 

Gaisringumas

Pranešame, kad rajono miškuose gaisringumas pasiekė ketvirtą klasę (didelis gaisrų pavojus). Lankytis ir leisti laisvalaikį miškuose galimybių daugybė. Svarbiausia yra suvokti, koks didelis turtas yra miškas ir kad kiekvienas neapgalvotas ir nepasvertas veiksmas gali labai greitai tą gamtos turtą sunaikinti.

Liepos 31d. vyraus ketvirtos (didelis gaisrų pavojus), vietomis bus trečios klasės miškų gaisringumas. Rugpjūčio 1 d. vyraus antros ir trečios, vietomis išliks ketvirtos klasėas gaisringuma.
Primename, kad miško poilsiautojams draudžiama kurti laužus tam tikslui neįrengtose ar nepritaikytose vietose. Šio reikalavimo nepaisymas gali sukelti gaisrą, kurio neigiamos pasekmės gamtai yra didžiulės. Dėl šios priežasties miške draudžiama mėtyti neužgesintus degtukus ir nuorūkas, palankiu gaisrams kilti metu važinėti po mišką automobiliais. Apie pastebėtus gaisrus prašome informuoti Bendrosios pagalbos telefonu 112, taip pat aplinkos apsaugos darbuotojus, policiją, priešgaisrines, miškų ir kitas tarnybas.
Prašome visų būti dėmesingiems.

Valdas Butrimas,
Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų vyriausiasis specialistas

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.