Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dalyvauk ir Laimėk prizus (0)

2016-03-01 20:56 | Arvydas Nekrošius

Zemes-valanda_logo

2007 m. „Žemės valanda“ prasidėjo nuo vieno miesto – Sidnėjaus, kur pirmą kartą 2,2 milijonai žmonių išjungė šviesas, taip pasisakydami prieš klimato kaitą. Vėliau ši aplinkos apsaugai skirta kampanija tapo globalia ir išplito kitose šalyse.

Šios akcijos dalimi gali tapti kiekvienas – tiek aktyvūs piliečiai, tiek verslo organizacijos, tiek bendruomenės ar institucijos. Teriekia kovo 19 dieną nuo 20 val. 30 min. išjungti šviesas ar surengti renginį ir tokiu būdu parodyti savo susirūpinimą planetos ateitimi.

IKI KOVO 20 d. pasidalink savo renginio aprašymu, atsiųsk tavo paties ar tavo organizacijos surengto „Žemės dienos“ minėjimo renginio nuotraukas ir laimėk pilietinės iniciatyvos koordinatorių Susivienijimo Žali.LT, bei parnerių – Europos Komisijos Atstovybės Lietuvoje įsteigtus prizus.

Renginio organizatoriai iki kovo 26 dienos išrinks du nugalėtojus, kurie bus apdovanoti 100 ir 50 eurų prizais. Papildomą 50 eurų prizą laimės daugiausia teigiamų įvertinimų gavusio renginio nuotraukos, kurios bus paskelbtos Susivienijimo Žali.Lt facebook paskyroje – www.facebook.com/progresyvus .

Atrenkant nugalėtojus bus vertinamas renginio temos atitikimas „Žemės valandos“ temai, originalumas, įtrauktų, sudomintų žmonių skaičius. Konkurse gali dalyvauti pavieniai asmenys, žmonių grupės, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, švietimo ir kultūros, sporto įstaigos, įmonės.

Atkreipiame dėmesį, kad Vilniuje žvakių šviesų akciją Katedros aikštėje organizuoja Susivienijimas Žali.LT. Dėl šios priežasties Vilniuje rengiamų renginių organizatoriai negalės laimėti prizų.

Informaciją apie jūsų planuojamus renginius prašome siųsti el. paštu zali.vilnius@gmail.com

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.