Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dailės studijos mokiniai – plakatų konkurso diplomantai (0)

2016-05-06 16:28 | Arvydas Nekrošius

Gegužės 4 d. Raseinių švietimo centre buvo apdovanoti šalies moksleivių plakatų konkurso „Vanduo: vartok ir saugok!” rajoninio etapo nugalėtojai. Šį konkursą organizuoja Lietuvos vandens tiekėjų asociacija ir Lietuvos neformaliojo švietimo centras.

Konkurso tikslas – skatinti moksleivių saviraišką  ir kūrybiškumą, ugdyti jų aplinkosaugines nuostatas, atkreipiant dėmesį į vandenį, kaip gamtos vertybę, kurią privalom saugoti, kad ji tyra ir sveika pasiektų mūsų namus.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš 7 rajono ugdymo įstaigų. Jie pateikė 37 plakatus. Tarp dalyvių buvo ir Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai. Jie  šalies plakatų konkurso  pirmoje amžiaus grupėje (iki 12 metų) užėmė pirmą ir antrą vietas. Konkurso pirmos vietos laureatu tapo dailės studijos jaunasis piešėjas Tadas Ambrozaitis, o antros vietos diplomante – Vytautė Beinoriūtė.

Moksleivių darbai pirmame etape užėmę pirmasias vietas pateko į antrąjį konkurso etapą, kuris vyks Vilniuje.

Jaunieji dailininkai buvo apdovanoti Raseinių švietimo centro diplomais ir UAB „Raseinių vandenys“ vertingais prizais, kuriuos įteikė šios įmonės vyr. inžinierius Algirdas Kumpikevičius.  Jis visiems susirinkusiems papasakojo apie vandens svarbą mūsų gyvenime ir  apie plakatų konkurso esmę.

Smagu, kad Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai nuolat tobulėja ir siekia pripažinimo įvairiuose šalies konkursuose.

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.