Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Burtai mesti: partijų eiliškumas biuleteniuose nustatytas (0)

2016-08-25 19:53 | Arvydas Nekrošius

numeriu traukimas

Š. m. spalio 9 d. vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvausiančios partijos jau turi rinkimų numerius, kurie bus įrašomi rinkimų biuletenyje. Burtų traukime dalyvavo ir burtus traukė visų partijų, dalyvausiančių Seimo rinkimuose atstovai.

Seimo rinkimams užregistruoti 1461 kandidatas, iš jų 31,7 procento moterys. Kandidato amžiaus vidurkis šiuose Seimo rinkimuose 49 metai. 2012 m. jis buvo kiek mažesnis ir siekė 47,15 m. Šiuo metu dar vykdomas kandidatų vienmandatėse apygardose registravimas. Dar nėra baigti rinkti parėmimo parašai.

Š. m. spalio 9 dieną vyksiančiuose rinkimuose dalyvaus 14 kandidatų sąrašų.

Burtai lėmė, jog pirmuoju numeriu balsavimo biuletenyje bus įrašyta Lietuvos socialdemokratų partija, paskutinįjį keturioliktąjį ištraukė Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija.

Antras numeris teko Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionims demokratams, trečias – Lietuvos laisvės sąjungai (liberalams), ketvirtas – S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicijai „Prieš korupciją ir skurdą“, penktas – partijai Tvarka ir teisingumas, šeštas – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai, septintas – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.

Aštuntu numeriu rinkimų biuletenyje bus įrašyta Darbo partija, devintu – politinė partija „Drąsos kelias“, dešimtu – Lietuvos liaudies partija, vienuoliktu – Lietuvos lenkų rinkimų akcija – krikščioniškų šeimų sąjunga, dvyliktu – Lietuvos žaliųjų partija, tryliktu – politinė partija „Lietuvos sąrašas“.

Galutiniai kandidatų sąrašai bus paskelbti iki rugsėjo 9 dienos.

Partijos numeris LR Seimo rinkimuose:

 1. Lietuvos socialdemokratų partija;
 2. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai;
 3. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai);
 4. Partijos „Jaunoji Lietuva“ ir Tautininkų sąjunga sudarė S.Buškevičiaus ir tautininkų koaliciją „Prieš korupciją ir skurdą“;
 5. „Tvarka ir teisingumas“;
 6. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga;
 7. Lietuvos liberalų sąjūdis;
 8. Darbo partija;
 9. „Drąsos kelias“;
 10. Lietuvos liaudies partija;
 11. Lietuvos lenkų rinkimų akcija- Krikščioniškų šeimų sąjunga;
 12. Lietuvos žaliųjų partija;
 13. Politinė partija „Lietuvos sąrašas“;
 14. Lietuvos centro partija ir Lietuvos pensininkų partija rinkimuose dalyvauja kaip Antikorupcinė Kristupo Krivicko ir Naglio Puteikio koalicija.

Vyriausioji rinkimų komisija partijoms linki sėkmės ir kviečia Lietuvos Respublikos politines partijas, valstybės ar savivaldybės institucijas, įstaigas, nevyriausybinės organizacijas aktyviai jungtis prie memorandumo dėl kovos su balsų pirkimu (Memorandumas).

Su Memorandumu, prisijungimo prie Memorandumo tvarkos aprašu ir Memorandumo Nariais galite susipažinti ČIA.

vrk

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.