Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Būk saugus ir keliaudamas (0)

2014-07-23 10:38 | Arvydas Nekrošius

kelione2

Saulėtą liepos 19-osios rytą Skirmantiškės kaimo bendruomenės nariai išvyko į pažintinę ekskursiją po Jurbarko kraštą. Savo ekskursiją pradėjome nuo Smalininkų senosios technikos muziejaus ir baigėme Seredžiuje ant Palemono kalno. Kelionės metu ne tik grožėjomės nuostabiais gamtos vaizdais, bet ir vykdėme saugaus eismo projektą.

kelione

Buvo paruošti klausimai vairuotojams, pėstiesiems ir dviratininkams. Kelionė neprailgo, nes visi atsakinėjo į klausimus apie saugumą kelyje, kurie buvo paruošti naudojantis kelių eismo taisyklėmis. Visi labiausiai laukė kelionės pabaigos, bet ne todėl, kad buvo pavargę, o todėl, kad buvo pažadėta geriausiai atsakiusius dalyvius apdovanoti paskutiniame kelionės taške, ant Palemono kalno. Pasirodo, ne visi žino eismo taisykles. Teisingai atsakiusieji buvo apdovanoti šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir rankinėmis, o kam nelabai pasisekė gavo paguodos prizus šviesą atspindinčius atšvaitus ir pasižadėjo pasikartoti kelių eismo taisykles, kad kitą kartą nesuklystų. Už tai, jog skatina prisiminti saugumą ir būti matomiems kelyje, Skirmantiškės kaimo bendruomenė dėkinga Lietuvos automobilių kelių direkcijai.

Bendruomenės pirmininkė Eugenija Pūkienė

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.