Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Blinstrubiškių socialinės globos namų šventė motinos dienai paminėti (0)

2014-05-05 15:51 | Arvydas Nekrošius

Blinstrubiškių socialinės globos namų šventė

Blinstrubiškių socialinės globos namuose vyko šventė, skirta Motinos dienai paminėti. Skambant muzikai, gyventojai ir darbuotojai rinkosi į gražiausiomis pavasario gėlėmis papuoštą salę. Renginio vedėja socialinė darbuotoja Loreta Kauneckienė šventę pradėjo eilėmis, skirtomis brangiausiam žmogui – mamai, priminė Motinos dienos istoriją, tradicijas. Mirusių mamų atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Savo kūrybos eilėraštį skaitė socialinė darbuotoja Daina Kuniauskienė. Sveikinimo žodį visoms šventės dalyvėms tarė vyriausioji socialinė darbuotoja Lina Rimkevičiūtė.

Skambų koncertą ir gražius žodžius mamoms dovanojo Viduklės moterų senjorių ansamblis, vadovaujamas Gerdos Lapinskaitės. Šis koncertas – tai dovana, pripildžiusi širdis gerumo, džiugios nuotaikos, šviesių minčių.

Blinstrubiškių socialinės globos namų šventė

Blinstrubiškių socialinės globos namų šventė

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.