Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Betygalos maironio vidurinės mokyklos mokiniams – paskaita apie atsakomybę (0)

2014-04-12 08:57 | Arvydas Nekrošius

Susitikimo metu

Vykdydami tikslinę prevencinę priemonę „Dėl administracinių teisės pažeidimų ir nusikaltimų prevencijos“, balandžio 11-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio specialistė Rasa Jokilaitienė ir tyrėjas Kęstutis Rauba lankėsi Raseinių rajono Betygalos Maironio vidurinėje mokykloje.

9-12 klasių mokiniams specialistė Rasa Jokilaitienė skaitė paskaitą apie atsakomybę, kuri taikoma nepilnamečiams už administracinius teisės pažeidimus, taip pat apie poveikio priemones ir bausmes, kurios taikomos nepilnamečiams už padarytus nusikaltimus ir baudžiamuosius nusižengimus, išaiškino vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros priemonių skyrimo tvarką.

Diskusijų su moksleiviais metu pareigūnai aptarė aktualias šiandienos mokyklos problemas – mokinių nenorą lankyti mokyklą, bėgimą iš pamokų, vyresnių moksleivių tarpe pasitaikantį pavojingą ir chuliganišką transporto priemonių vairavimą, nesilaikant atsargumo bei keliant pavojų keleiviams. Taip pat pateikė statistiką apie 2013 metais Raseinių mieste dažniausiai nepilnamečių padarytus teisės pažeidimus ir nusikaltimus, atsakė į moksleivius dominusius klausimus.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Raseinių rajono policijos komisariato
Organizacinės grupės specialistė
Giedrė Deveikienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.