Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Bendruomeniškumo ir koperacijos skatinimas Milašaičiuose (0)

2015-10-05 07:07 | Arvydas Nekrošius

Eisenoje

Kaimų bendruomenė „Milašaičių Dubysa” š.m. liepos 2 d. pasirašė sutartį Nr. KB-15-27 su Nacionaline mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos, pagal kurią bus vykdomas projektas „Bendruomeniškumo skatinimas Milašaičių ir aplinkinių kaimų vietovėse, įsigyjant renginių organizavimo ir vedimo įrangą”:

  • įgarsinimo įrangą (garso kolonėles su funkcionaliais stovais, mikrofonus su valdymo stotele, mobilų elektros generatorių, šviesos efektus);
  • vaizdų fiksavimo ir apdorojimo įrangą (sisteminį fotoaparatą, vaizduoklį su televizijos funkcija, daugiafunkcinį spalvinį spausdintuvą, DVD grotuvą);
  • kėdes (50 vnt.).

Planavome, kad bendra projekto suma bus 3607,50 Eur, bet įvykdžius projekto pirkimus paaiškėjo, kad „Milašaičių Dubysa”, nusipirkusi visas planuotas prekes, išleido tik 3584,25 Eur. Malonu, kad prie projekto svariai prisidėjo ir Raseinių rajono savivaldybės administracija, skyrusi mums 607,55 Eur pagal sutartį Nr. SR-506. Šiandien visi kartu galime pasidžiaugti, kad numatytas projektas yra pilnai įvykdytas, o paskutinės prekės į Milašaičius atvyko š. m. rugsėjo 28 d.

Projektas reikalingas kaimo gyventojų ir bendruomenės narių bendruomeniškumo ir koopracijos skatinimui. Malonu, kad š. m. rugsėjo 26 d. renginyje, kai buvo šventinamas naujas ąžuolinis kryžius I-ojo pasaulinio karo aukų kapinėse Milašaičiuose, galėjome naudoti naują įgarsinimo įrangą. Šis renginys buvo labai gražus kooperacijos tarp kaimų bendruomenės „Milašaičių Dubysa” ir bibliotekos, kultūros centro, Milašaičių Nukryžiuotojo Jėzaus parapijos „Caritas”, seniūnaitijos, Ariogalos seniūnijos pavyzdys. Kai Milašaičiuose vyko tradicinė rudens šventė, nauja įgarsinimo įranga su šviesos efektais leido organizatoriams sukurti šiltesnę atmosferą.

Visa informacija apie visus Milašaičių kaimo viešuosius renginius yra talpinama bendruomenės narių išlaikomame interneto tinklapyje milasaiciai. lt, o taip pat socialiniame tinkle Facebook.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas kokybiškų viešųjų renginių organizavimui patalpose ir lauke visais metų laikais bei bendruomeniškumo ir kooperacijos skatinimui Milašaičių ir aplinkinių kaimų vietovėse (Tarosų, Žemygalos, Keryvų, Šilininkų, Kejėnų, Betygalos, Lenkelių, Verėduvos) – įvykdytas. Jau spalio 10 d. vyksime į Lenkelių kaimo bendruomenę, kur visi kartu dalyvausime jų kaimo šventėje.

Įsigyta įranga ir baldai leis organizuoti įvairesnius renginius, skatins Milašaičių ir aplinkinių kaimų gyventojus mokytis, tobulėti, įgyti naujų įgūdžių ir papildomos socialinės patirties.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.