Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS – BENDRIEMS TIKSLAMS ĮGYVENDINTI (0)

2014-05-06 08:48 | Arvydas Nekrošius

raseiniu policija

Siekdami užkirsti kelią vaiko teisių pažeidimas, patikrinti, kaip tėvai rūpinasi vaikais, ar nepažeidinėja jų teisių bei nustatyti vaikų padarytus teisės pažeidimus, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su Raseinių socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialiniais darbuotojais lankosi socialinės rizikos šeimose, taip pat šeimose, kurių vaikai piktybiškai nelanko mokyklos ar be pateisinamos priežasties praleidinėja pamokas, šeimose, kuriose smurtaujama. Šiais metais prevencinių priemonių metu aplankytos 165 socialinės rizikos šeimos. Apsilankymų šeimose metu policijos pareigūnai ir socialinės darbuotojos domėjosi kasdienėmis šių šeimų problemomis, su suaugusiaisiais kalbėjo apie tinkamą vaikų priežiūrą, nesaikingo alkoholio vartojimo, mokyklos nelankymo pasekmes, diskutavo turto apsaugojimo, galimybių apsisaugoti nuo sukčių, saugios ir sveikos aplinkos šeimoje kūrimo ir kitomis aktualiomis temomis.

Balandžio 30-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariate svečiavosi Raseinių socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus vyresnioji socialinė darbuotoja Rasa Mockevičienė. Viešnia pasidžiaugė aktyviu policijos pareigūnų ir socialinių darbuotojų bendradarbiavimu, teigė, kad bendros prevencinės priemonės duoda naudos dirbant su socialinės rizikos šeimomis. Siekiant kurti palankias bendradarbiavimo sąlygas tarp VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro ir Raseinių rajono policijos komisariato, kartu įgyvendinti įvairias socialines, kultūrines ir kitas programas, tarp šių įstaigų buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.