Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Bėgimas už blaivią ir sveiką Lietuvą (0)

2015-08-13 07:31 | Arvydas Nekrošius

begimas

Visuose Lietuvos miestuose ir kitose pasaulio valstybėse, visur, kur tik yra lietuvių, vyksta masinis bėgimas miesto gatvėmis, skirtas blaivybei ir sveikam gyvenimo būdui propaguoti. Bėgimo idėja: „TIK BLAIVI TAUTA GALI IŠLIKTI“. Tai blaivybei ir sveikam gyvenimo būdui prijaučiančių žmonių savanoriškas susibūrimas.

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, norėdamas didinti gyventojų atsakomybę už savo sveikatą, jungiasi prie šios idėjos ir organizuoja bėgimą rugsėjo 4 d. 9 val. Bėgime dalyvaus Raseinių rajono ugdymo įstaigų moksleiviai kartu su Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnais. Bėgimo trukmė ar distancija ar maršrutas nėra niekur reglamentuota, tai daro patys susirinkę savuose miestuose. Raseiniuose bėgimas planuojamas Vytauto Didžiojo, Vilniaus ir Maironio gatvėmis. Tuo metu mieste bus laikinai sustabdomas eismas. Yra puiki tradicija bėgti ne mažiau 3 km – tiek, kiek yra milijonų lietuvių pasaulyje. Bėgimo spalva: geltona, žalia, raudona.

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tikisi aktyvaus žmonių dalyvavimo akcijoje, todėl reikalinga Jūsų parama, kuri turėtų nenuginčijamą teigiamą poveikį.

Parodykime, kad kiekvienas iš mūsų galime būti socialiniu pavyzdžiu. Jei Jūs esate už blaivią ir sveiką Lietuvą, junkitės prie mūsų.

Indrė Klusaitė,
visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Muziejaus g. 5, LT-60122 Raseiniai
Tel.: (8 600) 71300

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.