Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Baltijos kelio 30-metis ir „Baltijos kelio sąšauka“ Raseinių bendruomenėje (0)

2019-08-26 13:17 | Gitana Martinavičienė

Rugpjūčio 23 d., minėdami Baltijos kelio 30-metį, visi kartu kėlėme valstybinės vėliavas, dalyvavome Šv. Mišiose Raseinių bažnyčioje, dėjome gėles ir uždegėme žvakutes Raseinių miesto atmintinose vietose žuvusiems už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Raseinių rajono delegacija dalyvavo akcijoje „Baltijos kelio sąšauka“ magistralėje Vilnius – Panevėžys (A2) ir Baltijos kelio dienos 30-mečio paminėjimo šventėje Mūšios miško (A. Svarinsko) parke Didžiosios kovos apygardos partizanams atminti Kadrėnų k., Vidiškių sen., Ukmergės rajone.
Renginio organizatorius Raseinių rajono kultūros centras, Renginio globėja Raseinių rajono savivaldybė.

Raseinių rajono kultūros centro informacija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.