Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Baltais ievų žiedais pasipuošė Dubysos slėniai (0)

2014-05-02 18:39 | Arvydas Nekrošius
Nuo Ročiškės piliakalnio atsiveria nuostabus vaizdas į Dubysos slėnį

Nuo Ročiškės piliakalnio atsiveria nuostabus vaizdas į Dubysos slėnį

Sugrįžo pavasaris žiedais pasipuošęs. Čia mėlyna, čia geltona ir žalia, čia balta ir rausva… Taip viskas trapu ir trunka, rodos, tik akimirką. Patys mieliausi žiedai pavasarį, kai žmogaus akys išsiilgusios žalumos žvelgia į tolį ir laukia prasiskleidžiančio žiedo.

Pavasaris skaičiuoja jau paskutinį mėnesį, netrukus grožėsimės vasaros žiedais. Sustokit akimirkai pasigrožėti švelnia žaluma būtent dabar, kai taip viskas alsuoja gaivumu. Dauguma lankosi gamtoje tik gerokai įsibėgėjus vasarai, nepastebėdami, kaip sukasi ir įsibėgėja laiko ratas. Ar buvote pavasarį gamtoje toli nuo miesto ankstyvą rytą, kai oras tiesiog pritvinkęs pavasario gaivos, o paukščių giesmės aidi nuostabiausiais posmais? Jei ne, pats metas tai padaryti dabar…

Kaip tik dabar Dubysos upės slėniai išsipuošę baltais ievų žiedais, jų aromatą užuosit vos nusileidę į slėnį. Miškai nukloti žydinčių plukių kilimais, o mėlynakes žibuokles jau pakeitė miškinių našlaičių mėlis… Upeliūkščių krantuose šypsosi geltonveidės purienos, pievose savo geltonas galvas kelia pavasarinės raktažolės… Tai ir dar daugiau pamatyti galite Dubysos regioniniame parke. Nepatingėkite ir pasidžiaukite pavasario žaluma, užuoskite pavasarį, išgirskite paukščio giesmę, pamatykite kaip bunda gyvybė…

Jei manote, kad Dubysos regioninio parko pažinimui Jums reikalingas gidas, visada galite kreiptis į Dubysos regioninio parko direkciją telefonu 8-428-70330 ar elektroniniu paštu dubysosrp@raseiniai.lt.


dubysa

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.