Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Balandžio 20 d., trečiadienį, kauks sirenos (0)

2016-04-19 14:10 | Airinas Jermolajevas

civiline-sauga

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 2016 m. balandžio 20 d. organizuoja perspėjimo sistemos patikrinimą įjungiant centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenas. Patikrinimo metu 11 val. 52 min. 3 min. darbo ciklui bus įjungiamos elektros sirenos.

Gyventojai 11 val. 55 min. bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, radijo stotis „Radiocentras“, „Pūkas“. Prašome įsijungti radijo imtuvus arba Lietuvos televizijos programą, išklausyti informaciją ir elgtis pagal skelbiamas rekomendacijas. Taip pat per gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšių paslaugų teikėjų tinklus,  bus siunčiami trumpieji pranešimai į mobiliuosius telefonus.

Primename to dar nepadariusiems gyventojams, kad būtina nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje  arba naudotis „Pagalbos kreipimosi sistema GPIS112“.

Siekiant, kad gyventojai galėtų pasitikrinti, ar teisingai atlikti telefonų nustatymai perspėjimo pranešimų priėmimui, 2016 m. balandžio 20 d. šių pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia 11.52 val. ir tęsis iki 12.03 val. Visą tą laiką pranešimai bus kartojami kas 1 min. Jeigu mobiliųjų telefonų nustatymai atlikti teisingai, bus priimtas tik vienas pranešimas.

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.