Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

„Auksinis lūšiukas“ laukia kandidatų (0)

2014-02-18 19:09 | Arvydas Nekrošius

Lūšis

Artėja didi Lietuvai šventė – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, kurią minėsime kovo 11-ąją. Šios dienos proga rajono Savivaldybė teikia „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimus, kuriuos skiria aktyviam ir Raseinių kraštą garsinančiam jaunimui. „Auksinio lūšiuko“ statulėlė simbolizuoja mūsų rajono Savivaldybės herbą.

„Auksinio lūšiuko“ apdovanojimas teikiamas už ypatingus praėjusių metų jaunimo pasiekimus:

  • už pilietines iniciatyvas ir pilietinės kultūros puoselėjimą Raseinių krašte;
  • už Raseinių krašto garsinimą mokslo srityje;
  • už Raseinių krašto garsinimą meno srityje;
  • už Raseinių krašto garsinimą sporto srityje;
  • už aktyvų savanorystės kultūros plėtojimą Raseinių krašte.

Tad skelbiame atranką būsimiems apdovanojimams. Kandidatus Savivaldybės teikiamiems apdovanojimams gali siūlyti rajone registruotos jaunimo organizacijos, švietimo įstaigos, Savivaldybės administracijos skyriai, rajono Savivaldybės įstaigos, įmonės, bendrovės, viešosios įstaigos, seniūnijos ir bendruomenės. Jūsų siūlymų lauksime iki kovo 3 dienos el. p. gitana.rasimiene@raseiniai.lt.

Teikdami pasiūlymus būtinai nurodykite kandidato gyvenamąją (ne deklaracijos) vietą, telefono numerį, jei yra galimybė – ir elektroninio pašto adresą. Žinoma, nepamirškite kuo detaliau ir išsamiau nurodyti, kodėl Jūs manote, kad Jūsų siūlomas žmogus vertas tokio apdovanojimo. Nurodykite ir kas kandidatą siūlo.

Gavusieji „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimus į analogiškus apdovanojimus gali pretenduoti tik po 5-erių metų.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.