Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Atvirų durų diena Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje (0)

2014-04-26 09:01 | Arvydas Nekrošius

z

Kiekvienais metais mūsų mieste atsiranda jaunuolių, norinčių tapti pilnateisiais gimnazistais. Šie metai – ne išimtis. Balandžio 24 –ąją dieną gimnazijoje buvo surengta Atvirų durų diena.

Ši diena būsimiesiems gimnazistams suteikė galimybę praplėsti akiratį ir sužinoti daugiau apie Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją. Įžanginėje kalboje gimnazijos direktorius Linas Dargevičius paskatino atėjusius mokinius į Atvirų durų dieną rinktis gimnaziją kaip tolimesnę ugdymo įstaigą. Gimnazija gali būti patraukli tiems, kurie nori stropiai mokytis ir siekti mokslo aukštumų. Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Audronė Ivanauskienė ir Roma Stunžinienė papasakojo, kaip tapti gimnazistu, kokios galimybės čia atsiveria, taip pat kokios popamokinės veiklos laukia mokinių. Socialinė pedagogė Danutė Kumpikevičienė pateikė svarbią ir naudingą informaciją būsimiems gimnazistams apie elektroninį mokinio pažymėjimą ir maitinimą. O baigdama savo kalbą, ji pacitavo Čarlzo Dikenso žodžius: „Galvok apie savo dabartines gerąsias savybes, kurių kiekvienas turi apsčiai; negalvok apie savo buvusias nesėkmes – visi jų yra patyrę.“ Po to gimnazistų prezidentė Dainora Liogailaitė pasidalino savo asmenine patirtimi ir padrąsino būsimus gimnazistus, o Laura Baltkojytė pristatė „Webukų“ veiklą ir gimnazijos internetinio tinklalapio kūrimo ypatumus. Renginio metu nuotaiką skaidrino gimnazijos būgnininkai ir gitaristai.

Primename, kad mokinių priėmimas į Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos I-IV klases vyks nuo 2014 m. birželio 16 dienos iki 2014 m. birželio 27 dienos, o išankstinė kandidatų registracija vykdoma nuo 2014 m. birželio 9 dienos telefonu (8 428) 51 969.

Tikimės, kad apsisprendę tapti gimnazistais, greitai prisijungsite prie mūsų ir tapsite veikliais jaunais žmonėmis. Lauksime jūsų priėmime.

kvietimas

Greta Čėsnaitė ir Rugilė Ramanauskaitė, „Žodžio“ korespondentės

zemaicio_gimnazija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.