Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Atšvaitų dienai pasiruošta (0)

2015-10-21 23:32 | Arvydas Nekrošius

atsvaitai (1)

Vincas Mykolaitis Putinas rašė: ,,Dėkoju tau spali, už tuos stebuklingus dažus, kad, baigiantis mano šių metų kelionei, palydi mane į tamsą ir šaltį šviesiai nusiteikęs ir toks gražus!“ Ir tikrai nors dar taip gražiai čeža lapai auksinio rudens, paukščių virtinės dangų graudina, bet amžinai nepailstantis laikas tuoj praeitin nusives tą gražumą ir atslinks pilkai niūrios dienos. Nenumaldomai artėja ir ta diena kada į mokyklas vaikai žingsniuos tamsiu paros metu, kai tą daryti ne tik nesmagu, tingu, bet ir nesaugu. Visi gerai žinome, kad tam nesaugumui išsisklaidyti padeda atšvaitai. Spalio pabaigoje- lapkričio pradžioje yra švenčiama atšvaitų diena. Ši šventė tikrai nebūtų šventė be jos pagrindinio kaltininko – Atšvaito. VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ nutarė patikrinti ar visi Šiluvos gimnazijos mokinukai pasirengę šiai šventei. Atšvaitus per keturis saugaus eismo projekto vykdymo metus esame padovanoję kiekvienam vaikui, bet dabar nutarėme patikrinti ar kiekvienas jį saugo, žino jo svarbą ir nešioja.

atsvaitai (5)

atsvaitai (4)

Kad mūsų akcija būtų solidesnė į pagalbą pasikvietėme šunelį Amsiuką ir policijos pareigūnus. Vaikus pasitikome jau išlipančius iš mokyklinių autobusiukų, o vėliau aplankėme ir klasėse. Rezultatai sakyčiau net pranoko mūsų lūkesčius, nes tikrai radome mažai tokių, kurie buvo be atšvaito. Juos švelniai pabarėme, paaiškinome atšvaitų nešiojimo svarbą bei taisykles ir aišku kiekvienam padovanojome po šį neatsiejamą tamsaus paros meto atributą. Kitiems, dėkodami už jų atsakingumą ir supratingumą, kad reikia būti saugiais kelyje, policijos pareigūnai įteikė savo reklaminius rašiklius.

atsvaitai (3)

Akcija buvo šilta, graži, spalvinga ir naudinga. Už ją nuoširdžiai dėkoju šuneliui Amsiui ir jo dresiruotojai Justinai Sebeckytei, bendruomenės tarybos narei, mokytojai Danutei Jankauskienei ir Šiaulių apskrities Raseinių policijos komisariato prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnei Giedrei Deveikienei, kuri visuomet ir nuoširdžiai atsiliepia į kiekvieną mūsų pagalbos šauksmą. Taigi dabar drąsiai galiu pasakyti, kad Šiluvos gimnazija Atšvaitų dienai tikrai pasiruošusi.

atsvaitai (2)

Bendruomenės pirmininkė Violeta Sinušienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.