Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Aštuntą kartą Kalnujuose nuvilnijo šventė „Vasara žolynų žieduose“ (0)

2019-08-22 13:40 | Gitana Martinavičienė

Aštuntą kartą Kalnujuose nuvilnijo šventė „Vasara žolynų žieduose“. Renginys vyko trimis etapais. Pirmoji renginio dalis prasidėjo sportinėmis varžybomis atnaujintoje viešojoje erdvėje. Gausus būrys sportininkų dalyvavo krepšinio „Trys prieš tris“ varžybose, smiginio, vaikų dviratukų lenktynėse. Sportininkai apdovanoti prizais ir medaliais. Pagrindinius prizus sportininkams įsteigė verslininkas K. Ulvidas. Mažieji sportininkai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Antroje renginio dalyje vyko Raseinių rajono kultūros centro Kalnujuose atnaujintų patalpų atidarymas. Klebonas V.Paukštis pašventino atnaujintas patalpas ir viešąją erdvę, palinkėjo visose veiklose vienyti ir telkti vietos bendruomenę. Šventėje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius E. Jonyla, pavaduotoja I. Juknevičienė, Raseinių rajono kultūros centro direktorė I.Šatkauskienė, pavaduotojas J. Dargevičius, UAB „Raseinių statyba“ atstovė A.Paulauskienė, Kalnujų seniūnijos bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai. RRKC Kalnujuose vokalinė grupė išbandė naują sceną ir padovanojo visiems nuotaikingą koncertą atsidėkodama už įkurtuvių dovanas, I. Mažintienė paskaitė savo kūrybos eilėraščių.

Trečia renginio dalis vyko kaimo bendruomenės „Kalnujai“ kiemelyje. Čia buvo pasveikinti šiais metais gimę naujagimiai. Gandrai buvo dosnūs Kalnujų seniūnijai – padovanojo net šešis vaikučius. Dvi kalnujiškės verslininkės O. Ričkutė ir J.Žemkauskienė jaunosioms mamytėms padovanojo grožio procedūrų kuponus. Tradiciškai buvo pasveikinti ir aštuoni abiturientai. Seniūnė palinkėjo siekti savo tikslų ir nepamiršti Kalnujų žemės, jiems įteikti atminčiai raudonskruosčiai obuoliai.

Nuotaikinga muzikine programa visus džiugino Kėdainių rajono Truskavos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis ir jo vadovas K. Valionis, tikros muzikos fabrikėlis „Nešpietni bernai“ ir vaikinų grupė „Lotus“ iš Klaipėdos.

Už tai, kad ši šventė pavyko, dėkojame šventės rėmėjams ir pagalbininkams. Už finansinę paramą dėkojame UAB „Raseinių statyba“, UAB „Danspin“, UAB „Litspin“, UAB „Raseinių grūdai“, UAB „Projektas Karma“, Lino Songailos individualiai įmonei, UAB „ Žilinskis ir Co“, kooperatinei bendrovei „Raveta“, seniūnei R. Čepurnovienei, A.Ilevičiui, R. Martinaičiui, B. Žemkauskui, E. Macaičiui, A. Gerčui, E. Mačiulskiui, E.Zymonui. Už buvimą kartu su mumis svarbiomis akimirkomis nuoširdžiai dėkojame klebonui V. Paukštei. Už pagalbą organizuojant šventę dėkojame B.Gerčienei, R. Ežerinskienei,  D. Myniotienei, L. Kalvaitienei, jaunimui, vedantiesiems S. Survilaitei ir A. Myniotui, krepšinio treneriui K. Lendzevičiui. Už renginio įgarsinimą dėkojame K. Kliknai ir V. Vasiliauskui.

D.Myniotienė
RRMMVB vyr. bibliotekininkė

L. Banienės nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.