Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Astrėja Vaitkevičiūtė – respublikinio piešinių ir fotografijų konkurso „Lietuvos paukščiai 2016“ laureatė (0)

2016-04-26 10:31 | Arvydas Nekrošius

Piešimas vaikui  – ne tik vienas puikiausių būdų išmokti daugybės dalykų. Tai vaiko vidinio pasaulio atspindys, jo jausmų kalba.

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių ir fotografijų konkurse „ Lietuvos paukščiai 2016“. Dalyvauti konkurse buvo kviečiami Lietuvos pradinio , priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Konkurso tikslas – pasitelkiant įvairias piešimo technikas ir fotografijos meną atskleisti Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą, ugdyti vaikų kūrybiškumą.

Konkurso vertinimo komisijai buvo pateikti vaikų piešiniai ir nuotraukos, kurie atitiko šių metų tematiką – „Lietuvos miškų ir pievų paukščiai“. Iš viso buvo atrinkta 540 pradinių klasių mokinių, priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikų darbų, kurių autoriai buvo iš visos Lietuvos: Akmenės, Alytaus, Anykščių, Jonavos, Kauno, Klaipėdos, Lentvario, Naujosios Akmenės, Panevėžio, Radviliškio, Raseinių, Šakių, Trakų, Ukmergės, Utenos, Vievio, Vilkaviškio, Vilniaus, Tauragės, Kėdainių ir kitų miestų bei rajonų mokyklų ir darželių.

Visus konkurso „Lietuvos paukščiai 2016“ taisykles atitinkančius piešinius ir nuotraukas buvo patikėta vertinti kompetentingai komisijai. Atsižvelgiant į atsiųstų darbų gausybę, piešinių konkurse visose amžiaus grupėse atrinkta po 6 laimėtojus, o nuotraukų konkurse – 3.

Visi konkurso dalyviai gavo padėkas. Geriausi darbai kiekvienoje amžiaus grupėje buvo apdovanoti diplomais . Tarp laureatų yra ir Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokinė Astrėja Vaitkevičiūtė. Ji – II vietos diplomantė ikimokyklinukų grupėje. Sveikiname jaunąją menininkę ir linkime toliau piešti ir skinti laurus piešinių konkursuose.

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.