Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Ariogalos ligoninė sulaukė svečių (0)

2014-12-23 23:54 | Airinas Jermolajevas

PSPC  2

Šv. Kalėdos – tai laikas, kai žodžiai virsta gerumu, nuveikti darbai – padėkomis. Tai laikas, kai užbaigiame tai, ką pradėjome, pamąstome apie tai, ką darysime. Tai laikas, kai draugai prisimena draugus, kaimynai spaudžia ranką kaimynams, ištiesia ranką vargstančiam žmogui.
Jau visas dešimtmetis kai LR Seimo narys su žmona Danute adventiniu laikotarpiu lanko ligonius, neįgaliuosius. Metams baigiantis jie apsilankė Ariogalos palaikomojo gydymo slaugos ligoninėje, kuriai vadovauja Liudas Kavaliauskas. Susitikime su administracijos darbuotojais, išklausytos bėdos, pasidžiaugta, jog jau pradėtas renovuoti ligoninės pirmas aukštas nuveiktais darbais. Vadovas negailėjo gerų žodžių ligoninės kolektyvui, dirbančiam nuoširdžiai ir profesionaliai.
Pabendrauta su ligoninės personalu ir pacientais. Jiems svečiai įteikė kalėdinių dovanėlių. Ligoninės pacientai dėkojo Seimo nariui už parodytą dėmesį, kasmetinį apsilankymą. Kartu pasidžiaugė, jog ligoninėje pavyzdingai švaru, puiki priežiūra, skanus maistas, įrengtas liftas.
Ariogalos palaikomojo gydymo ligoninėje šv. Mišias ligoniams aukojo Ariogalos Šv. Archangelo bažnyčios parapijos klebonas Gintautas Jankauskas. Po to Ariogalos gimnazijos mokiniai su savo tikybos mokytoja surengė šventinį koncertą. Pabūti su slaugomais ligoniais, palinkėti sveikatos atvyko ir Ariogalos Carito“ narės.
Seimo narys Edmundas Jonyla padėkojo ligoninės kolektyvui už nuveiktus darbais, už ryžtą, įgyvendinant sveikatos naujoves, o klebonui Gintautui Jankauskui – už gebėjimą suvienyti, suburti visus bendrai maldai ne tik bažnyčioje, parapijos namuose, bet ir ligoninėje.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.