Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Ariogaloje vyko numatytų renovuoti daugiabučių namų projektų viešieji aptarimai (0)

2014-05-16 13:56 | Arvydas Nekrošius

2014 m. gegužės 12 d. Raseiniuose ir gegužės 14 d. Ariogaloje vyko numatytų renovuoti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) ivesticinių projektų viešieji aptarimai.

Aptarimuose dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Romualdas Morkevičius, SĮ „ Raseinių butų ūkis“ direktorius Vygaudas Šeimys, vadybininkė renovacijai Alvita Mielinytė, VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra“ specialistai Vytautas Tutlys ir Genadijus Mikšys, UAB TEEKO CONSULTING Vyresnysis konsultantas Mindaugas Nevardauskas bei numatytų renovuoti daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkai.

UAB „TEEKO CONSULTING“ vyresnysis konsultantas Mindaugas Nevardauskas pristatė aštuoniolikos daugiabučių namų, numatytų renovuoti Raseiniuose ir Ariogaloje investicinius projektus. M. Nevardauskas daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkus supažindino su siūlomais kiekvienam namui numatomų įgyvendinti atnaujinimo (modernizavimo) priemonių variantais, projekto parengimo ir įgyvendinimo kainomis, investicijų ekonominiu naudingumu bei namo modernizavimo efektyvumu.

VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra“ atstovai supažindino su daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa, ją reglamentuojančiais teisės aktais. Informavo apie teikiamą valstybės paramą, daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) proceso eigą, renovacijos naudą, apmokėjimo už renovaciją tvarką ir atsakinėjo į daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų klausimus, susijusius su renovacija.

SĮ Raseinių butų ūkis

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.