Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Ar gyventojai nusipelno būti saugesni? (6)

2015-07-21 21:42 | Airinas Jermolajevas

Raseinių Maironio parkas

Palyginus neseniai atsinaujinęs pagrindinis miesto parkas, tapo modernus, bet jame pavojinga žaisti vaikams. Atrodo, išleidus nemažą kiekį pinigų parko gerbūviui, kažkaip pristigo elementariai tvorelei per tvenkinio „tiltelį“, kuri saugotų neatidesnius pėsčiuosius, ar šalimais bėgiojančius vaikus, nuo nugarmėjimo į vandenį.

Dažnai apie nelaimių priežastis kalbame post factum, nesinorėtų, kad ir šiuo atveju taip nutiktų. Kol orai šilti ir vakarai pakankamai šviesūs, nelaimės pavyko išvengti, bet temstant ir artėjant rudeniui, pasirodžius pirmajam ledui nelaimės neišvengsi.

O ką mano raseiniškiai?

Raseinių Maironio parkas

Jūratė J.  Manau, jog jokios tvorelės neapsaugos nuo neatsakingų tėvų. Jei mama įnikusi į telefoną, o vaikelis vienas laksto, neužteks ir tvorelės. Žinoma manau, kad saugumo trūksta. Kad ir suaugęs, žmogus išėjes iš kokio nors jubiliejaus ir šiek tiek pašventęs gali netyčia nusvirduoliuoti, o jei dar žiema, kai slidu … ?

Asta M.  Tikrai nesaugu šioje vietoje, rekomenduočiau pastatyti turėklus arba tvoreles, kad ir suaugusieji ir vaikai jaustūsi saugūs. Saugumo jausmas įneša ramybę mūsų kasdienybėje. Manau saugumas visur yra reikalingas.

Gediminas L.  Labai šaunu, kad toks klausimas buvo iškeltas į viešuma, jau senai su pažįstamais esame kalbėję, kad trūksta saugumo prie to tiltelio. Iš pirmo pažiūrėjimo, nei aš čia nukrisi nei ką, o ir aukštis juokingas, bet  visgi  pasitaiko. Žmonės išsisuka kojas, susilaužo rankas, tad ir čia nežinia, kada gali pasitaikyti … Na ir turėklus arba kokias tvoreles įrengti tikrai didelio finansavimo nereikia, visada reikia pirmiau noro.

Laura. B. Būtinai reikia aptverti tiltuką, o aplink prūda nors turėklus sudėti. Niekas nesako, kad tvora – nors turėklais. O aš su dukryte net bijau artintis prie prūdo, nes matom antytes ir labai norim pamatyti jas iš arčiau, bet labai nesaugūs šlaitai tiek ant tiltelio, tiek aplink visą prūda. Tad toje vietoje labai nesaugu su mažais vaikais…

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (6)


  1. IP:78.62.140.183

  2. IP:78.62.140.183

  3. IP:213.226.161.50

  4. IP:77.90.99.162

  5. IP:188.69.198.201

  6. IP:78.62.140.183

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.