Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Aptarė planuojamų objektų idėjas (0)

2014-08-22 11:54 | Airinas Jermolajevas

Vakar Kultūros centre vyko galimų įgyvendinti projektų aptarimas. Gyventojai buvo kviesti aktyviai dalyvauti savo miesto kūrime, siūlyti idėjas ir jas aptarti su įmonių, organizacijų atstovais, Raseinių rajono savivaldybės taryba bei administracija. Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, pasitelkusi savo komandą – vyriausiuosius specialistus Tomą Andriulį, Laimą Dizerienę, Viktoriją Jociūtę – labai detaliai ir aiškiai, iliustruotą skaidrėmis parengė pristatymą.

DSC05244

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2014 m. birželio 19 d. įsakymu Nr. IV-429 „Dėl tikslinių teritorijų išskyrimo iš miestų, turinčių nuo 6 iki 100 tūkst. gyventojų, ir mažesnių savivaldybių centrų“ Raseinių miestas išskirtas tiksline teritorija, o tai reiškia, kad į miestą ateis papildomų pinigų, kuriuos reikės protingai ir racionaliai panaudoti. Deja, Raseinių gyventojai pasirodė esą gan abejingi savo miesto ateičiai, jų susirinko mažokai. Dar liūdniau, kad aptarime nedalyvavo net Tarybos nariai iš opozicijos, tarsi jiems rūpėtų tik politikavimas, o ne rūpestis miestu, rajonu. Rajono meras Algimantas Mielinis, pasveikinęs susirinkusius, trumpai pristatė situaciją. Virmantas Pipinė, Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno apskrities skyrius vedėjas pristatė tikslinių teritorijų finansavimo galimybes, Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėjas Artūras Milašauskas supažindino su jau įgyvendintais bei baigiamais įgyvendinti projektais. Kalbant apie ateities darbus, visų nuomone, pirmiausiai reikėtų rekonstruoti pagrindinę Vilniaus gatvę, kuri yra tarsi vizitinė miesto kortelė. Kitas objektas, į kurį krypsta miesto svečių akys, yra autobusų stotis. Tad yra būtina sutvarkyti jos prieigas, ir pritaikyti naujai miesto bendruomenės veiklai. Dėmesio seniai laukia miesto Nepriklausomybės gynėjų skveras (Vilniaus g.). Ketinama kompleksiškai sutvarkyti gyvenamųjų namų kiemus: automobilių parkavimo vietas, vaikų žaidimų aikšteles ir pan. Prioritetas būtų teikiamas modernizavimo programoje dalyvaujantiems daugiabučiams namams. Taip pat numatoma modernizuoti viešąsias erdves teritorijoje tarp Vytauto Didžiojo g., Žemaitės g. ir V. Grybo g., efektyviau panaudojant esamą infrastruktūrą. Būtų skiriamas dėmesys Raseikos parko ir susijusių viešųjų erdvių modernizavimui, stiprinant esamą miesto traukos centrą. Būtų rekonstruojamos ir kitos miesto gatvės.
Iš gyventojų gautų pasiūlymų raštu bei žodžiu matyti, kad už vis labiausiai gyventojai norėtų gerų gatvių, šaligatvių, dviračių takų. Norėtų poilsio zonos, kurioje būtų galima ne tik pasivaikščioti, bet ir pasportuoti. Pageidavo renovuoti Turgaus aikštę ir kt.
Po aptarimo visų laukė Kėdainių kultūros centro „Vilainių“ kolektyvo koncertas.
raseiniai_lt
Nuotraukos- Airino Jermolajevo
DSC05242
DSC05246 DSC05247 DSC05248
DSC05255 DSC05258 DSC05261 DSC05268 DSC05269 DSC05277 DSC05280 DSC05286

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.