Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Aplinkos tvarkymo akcija Dubysos regioniniame parke (0)

2014-05-06 15:35 | Arvydas Nekrošius
Šaltinio pagrindinės mokyklos mokiniai. Nuotrauka: dubysa.info

Šaltinio pagrindinės mokyklos mokiniai. Nuotrauka: dubysa.info

Dubysos regioniniame parke kasmet vykdoma aplinkos tvarkymo akcija. Dėka pilietiškai mąstančių mūsų rajono mokytojų ir mokinių, kurie atsiliepė į direkcijos kvietimą ir savo brangų laiką paskyrė aplinkos tvarkymui, nuo šiukšlių buvo „atlaisvintos“ net keturios teritorijos. Šiais metais akcijoje dalyvavo beveik šimtas mokinių: iš VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos lydimi mokytojų Beritos Juškienės ir Silvos Lapkauskienės, Prezidento Žemaičio gimnazijos gimnazistai ir mokytoja Rūta Kauneckienė, Šaltinio pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytojomis Gileta Barakauskiene ir Regina Jankauskiene bei Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokiniai ir jų mokytoja Rasa Vaišvilienė, kurie gero oro ir puikios nuotaikos lydimi, ne tik tvarkė teritorijas, bet ir gėrėjosi bundančia gamta, pražydusiais pirmaisiais pavasario žiedais.

Dubysos regioninio parko direkcija nuoširdžiai dėkoja visiems pavasario talkų dalyviams. Dalyvaudami tokio pobūdžio renginiuose, prisidedame prie savo gyvenamosios aplinkos švarinimo, parodome, kad esame pilietiški ir ekologiškai mąstantys! Tikimės, kad ateinančiais metais sėkmingai tai pakartosime, tik su dar didesnėmis pajėgomis.

dubysa

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.