Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Apdovanojimas LR Seime (0)

2019-09-30 10:18 | Gitana Martinavičienė

Rugsėjo 25 d. LR Seime vyko nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Knygų namų šviesa“ parodos pristatymas ir konkurso laimėtojų apdovanojimas. Renginį pradėjo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Didysis fleitų ansamblis (vadovas Marius Pupkovas). Dalyvius ir svečius pasveikino Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė, šios parodos iniciatorė Seime, ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius. Plačiau parodą pristatė konkurso darbų vertinimo komisijos pirmininkas Vilniaus dailės akademijos Piešimo katedros dėstytojas doc. Gediminas Žuklys.

Šiais metais Nacionalinei bibliotekai minint šimtmečio jubiliejų konkurso organizatoriai ragino jaunuosius dailininkus plačiau pasidomėti didžiausios mūsų šalies bibliotekos praeitimi, pastato istorija, šiandienos aktualijomis ir simboliškai vaizduoti tiek šimto metų palikimą saugančią aplinką, tiek šiandieninę interaktyvią bibliotekos erdvę. Todėl mokiniai galėjo pasijusti ateities bibliotekų vizijų kūrėjais ir architektais, lyg iš šalies pamatyti save knygų apsuptyje, atidžiau įsižiūrėti į Nacionalinėje bibliotekoje dirbančius žmones, čia organizuojamus renginius. Vertinimo komisija atrinko konkurso laureatų ir parodos dalyvių darbus. Kaip įprasta, buvo suformuota 60 darbų parodos kolekcija.

Šios parodos laureate 7-10 metų amžiaus grupėje tapo Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mažoji tapytoja Agnieška Aukštakytė. Jai LR Seime įteikta padėka ir dovanos. O studijos piešėjų Medėjos Vaitkevičiūtės ir Inetos Šimkutės darbai buvo atrinkti į parodą LR Seime.

Po apdovanojimo ceremonijos, linkėjimų ir renginį užbaigusios muzikinės dovanos, kurią parengė Vilniaus Balio  Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos „Mini Jazz“ grupė (vadovė Giedrė Rimšaitė), visiems susirinkusiems buvo surengta ekskursija po Seimo rūmus.

Nuoširdžiai dėkojame Raseinių rajono kultūros centro administracijai už galimybę nuvykti į Vilnių ir dalyvauti nacionalinio konkurso „Knygų namų šviesa“ laureatų pagerbimo šventėje.

Mokinių piešinių paroda Seime – pirma žinutė apie Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos 100 metų jubiliejų ir būsimus renginius. Netrukus paroda persikels į bibliotekos erdves, kur džiugins lankytojus.

Dalia Rapalytė
RRKC dailės studijos vadovė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.