Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Annelise ir Villy viešnagė Lietuvoje (0)

2015-05-19 20:28 | Airinas Jermolajevas

DSCN6526Gegužės 12-13 dienomis Raseiniuose svečiavosi Danijos soroptimisčių Naestved klubo atstovė AnneliseThomsen su draugu Villy. Tai jau penktoji Annelise kelionė į Lietuvą. Viešnagės tikslas – susipažinti su Lietuvos soroptimisčių vykdoma veikla. Raseinių soroptimisčių klubas nuo 2012 metų vykdo projektą „Žmogus ne prekė“, kurį finansuoja Danijos soroptimisčių klubas. Susitikimo metu Raseinių klubo prezidentė ir projekto rengėja Asta Montvydienė pristatė, kas buvo nuveikta mūsų klube nuo projekto pradžios.
Villy pasakojo, kad Danijos soroptimistės gamina violetinius kaspinėlius, simbolizuojančius kovą prieš smurtą prieš moteris, su soroptimistiniu logotipu, o jis rūpinasi kaspinėlių realizacija. Per 10 metų surinkta 150 tūkst. eurų, kurie skirti prekybos žmonėmis problemoms mažinti. Šis Danijos moterų pavyzdys yra tikrai įspūdingas ir mums reikėtų mokytis iš jų. Annelise Thomsen daug metų dirbo socialinį darbą, todėl puikiai pažįsta tą visuomenės dalį, kuriai labiausiai reikia pagalbos. Jos pastebėjimai ir patarimai tikrai yra naudingi.
Danijos soroptimistės glaudžai bendradarbiauja su Kenijos soroptimistėmis, vykdo bendrus projektus. Prieš keletą metų jos lankėsi Kenijoje, kai buvo vykdomas bendras projektas „Moterys ir klimato kaita“. Danijos ir Afrikos soroptimisčių draugystė tęsiasi ir dabar. Danės skiria lėšų Kenijos vaikams paremti.
Svečiai iš Danijos buvo sužavėti Lietuvos soroptimisčių draugiškumu ir ypač nuveiktais darbais. Vizito metu jie nuoširdžiai bendravo su Kauno, Vilniaus ir Raseinių klubais. Raseiniuose Annelise ir Villy lankėsi Krašto istorijos muziejuje, susipažino su Raseinių rajono praeitimi, pabuvojo Šiluvoje, aplankė įspūdingą Lyduvėnų geležinkelio tiltą. Tolesnis jų kelionės tikslas buvo Šiaulių rajone esantis Kryžių kalnas.
Annelise ir Villy išsivežė iš Lietuvos nepakartojamus įspūdžius, tačiau mums yra svarbiausias tolesnis abiejų šalių bendradarbiavimas, siekiant įgyvendinti soroptimistinius tikslus.

DSCN6505 DSCN6506 DSCN6511 DSCN6522 DSCN6526 DSCN6540 DSCN6554 DSCN6559 DSCN6562 DSCN6563 DSCN6564 DSCN6555

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.