Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Aero vaizdų paroda ,,Čia mano namai‘‘ (0)

2014-08-06 14:54 | Arvydas Nekrošius

aero

Dažnas iš mūsų keliaudamas po platųjį pasaulį matome ir žavimės nepaprasto grožio gamta, paveldo paminklais, nepakartojama architektūra. Dažnai net nesusimąstome ir neįvertiname to, kas mus supa kasdien, tai yra ta aplinka, kurioje praleidžiame labai daug laiko, kur gyvename, dirbame, kuriame. Šia paroda norisi parodyti kasdieninę, įprastą, nuolat matomą aplinką, bet tuo pačiu atskleisti ir parodyti jos grožį. Vaizdai fiksuoti šiuolaikiniais, radijo bangomis valdomais, skraidančiais aparatais iš paukščio skrydžio įvairiais metų laikais. Žmogus, vaikščiodamas žeme, dažnai paskendęs savo kasdieniniuose rūpesčiuose, džiaugsmuose, net nesusimąsto, kas jį supa, kur jis gyvena. Kaulakiai, Fliorencija, aplinkiniai kaimeliai įsikūrę tikrai nepaprasto grožio vietoje. Net garbusis garsusis Lietuvos poetas Maironis apdainavo šias gimtąsias apylinkes.

Didžiuokimės, džiaukimės ir vertinkime, tai, kad gyvename čia ir dabar. Puoselėkime, tai ką sukūrė gamta ir darbščios žmogaus rankos.

2014 m. rugpjūčio 14 d. 15 val. Kaulakių bibliotekoje vyks aero paroda ,,Čia mano namai‘‘. Parodoje bus eksponuojamos 24 fotografijos, kuriose užfiksuota Pagojukų seniūnijos centras seniūnija ir ją supančios gyvenvietės, kaimai. Ypatingas dėmesys Fliorencijai – senajai ir dviem naujosioms sodyboms, gražiai įsikomponavusioms ant Luknės kranto.

Apie autorių:

Darius Andrulis (g. 1978 m.) gyvena ir dirba Šiauliuose. Aviamodeliavimu ,,serga” nuo 5-rių metų. Tai jo hobis. 2004 m. pradėjo konstruoti, modeliuoti ir skraidyti įvairiais radijo bangomis valdomais prietaisais. Darius Šiaulių sporto klubo ,,Adrenalinas” narys. Prieš metus pradėjo filmuoti bei fotografuoti Lietuvos vaizdus, šventes, renginius. Tai jo pirmoji tokio pobūdžio paroda.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.