Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

AA grupė RASA kviečia į 20 metų jubiliejaus minėjimą (0)

2014-12-10 10:01 | Arvydas Nekrošius

aa

AA (anoniminiai alkoholikai) – tai draugija vyrų ir moterų, kurie dalijasi savo patirtimi, jėgomis ir viltimi, norėdami padėti sau ir kitiems sveikti nuo alkoholizmo. Vienintelė sąlyga būti draugijos nariu – noras mesti gerti. Anoniminiai alkoholikai nemoka nei stojamojo, nei nario mokesčio. Mes išsilaikome iš savo pačių įnašų. Anoniminių alkoholikų draugija nesusijusi su jokiomis sektomis, tikybomis, politika, organizacijomis ar įstaigomis, vengia bet kokių ginčų, neremia jokių judėjimų ir jiems neprieštarauja. Mūsų pagrindinis tikslas – būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę.

KVIETIMAS

2014 m. gruodžio 13 d. (šeštadienį) 11 val. Raseinių kultūros centre (V. Didžiojo g. 10, Raseiniai) vyks Atviras Anoniminių alkoholikų atviras susirinkimas, skirtas AA Draugijos gyvavimo Raseiniuose 20 metų sukakčiai paminėti.

Susirinkimo metu bus pristatyta Anoniminių alkoholikų veikla ir istorija Lietuvoje bei pasaulyje. Dalinsimės sveikimo nuo alkoholizmo, AA programos dėka, patirtimi, atsakysime į Jūsų klausimus.

Taip pat informuojame, kad uždari anoniminių alkoholikų susirinkimai vyksta kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį 19.00 val, sekmadienį 18.00 val.

Pagarbiai
AA grupė „Rasa“, Raseiniai
Telefonas informacijai  8 614 75937

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.