Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

59-asis Tarybos posėdis (0)

2014-02-27 18:03 | Airinas Jermolajevas

iej8yu16104

Vyko Raseinių rajono savivaldybės 7-ojo šaukimo tarybos 59-asis posėdis, kurio metu buvo priimti 28 sprendimai. Taip pat buvo priimtas grupės tarybos narių reikalavimas rajono Savivaldybės merui Algimantui Mieliniui ir Etikos komisijai, kurių prašoma išsiaiškinti Raseinių rajono savivaldybės tarybos nario Jordano Kenstavičiaus nedalyvavimo tarybos posėdžiuose priežastis ir kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją spręsti klausimą dėl Jordano Kenstavičiaus, kaip rajono Savivaldybės tarybos nario, įgaliojimų nutraukimo prieš terminą, nes jis „be pateisinamos priežasties iš eilės praleido keturis rajono Savivaldybės tarybos posėdžius“ ir „iš eilės nedalyvavo šešiuose Biudžeto ir ekonomikos komiteto posėdžiuose“.

Visą Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdžio medžiagą rasite Savivaldybės svetainėje.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.