Nemokama reklama

Facebook draugai

Teniso turnyras Seimo nario Edmundo Jonylos taurei laimėti (0)

2016-03-05 18:19 | Airinas Jermolajevas

Šių metų vasario 20 dieną. Raseiniuose įvyko 9 – sios stalo teniso varžybos LR Seimo nario Edmundo. Jonylos taurei laimėti. Šiemet turnyre prie žaliųjų stalų dėl taurių kovojo 24 vyrai ir 2 moterys.

Seimo nario E. Jonylos taurę ir pirmą vietą vyrų tarpe iškovojo A. Žibas. Antrą ir trečiąsios vietas pasidalijo A.Antanavičius ir R. Morkevičius. Moterys kovojo kartu su vyrais, bet kuri užims pirmą vietą ir kuri antrą vietą, lėmė tik paskutinis tarpusavio R.Petkevičienės ir D. Kundrotavičienės susitikimas. Jį laimėjo R. Petkevičienė. Paguodos turnyro finale žaidė Seimo narys E. Jonyla ir K. Krolys. Nugalėjo, tuo pačiu ir devintą vietą užėmė K.Krolys. Seimo narys E. Jonyla šiame turnyre užėmė dešimtą vietą. Visi turnyro dalyviai tradiciškai buvo apdovanoti atminimo medaliais su užrašu ,,Teniso turnyras Seimo nario E.Jonylos taurei laimėti 2016“ Jauniausias ir vyriausias turnyre dalyvavę žaidėjai taip pat liko neužmiršti. Pasiekę geriausių rezultatų šių metų turnyre, kaip ir kasmet, buvo apdovanoti suvenyrais.

Po varžybų dalyviai aptarė rezultatus ir nuoširdžiai bendravo gurkšnodami arbatą ir užkandžiaudami. Visi skirstėsi geros nuotaikos. ,,Svarbiausia visus, kurie neabejingi tenisui, suburti draugėn. Kuo daugiau sutiksime bendraminčių, norinčių sportuoti, dalyvauti teniso turnyruose, įveikti save, tuo smagiau bus gyventi gimtajame Raseinių krašte. Tenisas – puiki laisvalaikio praleidimo forma, vienijanti mus visus‘‘ – po turnyro sakė Seimo narys E. Jonyla.