Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

ŽMOGAUS SAUGOS VIKTORINA (0)

2015-05-22 20:14 | Arvydas Nekrošius

viktorina

Jau treti metai, kai Raseinių rajono švietimo centre organizuojama rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-10 klasių mokinių žmogaus saugos viktorina. Šiemet viktorinoje pareiškė norą dalyvauti 5 rajono mokyklų komandos: Ariogalos, Prezidento Jono Žemaičio ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos komandos.

Pirmiausia buvo žmogaus saugos žinių patikrinimo testas kiekvienam komandos dalyviui, saugaus eismo užduotis situacijos makete kiekvieną komandos dalyvį vertino Lina Jonaitienė, Šiaulių apskr. VPK Raseinių r. PK VPS Kelių policijos grupės vyresnioji specialistė ir Linas Linartas, Raseinių specialiosios mokyklos vyresnysis žmogaus saugos mokytojas.

Vėliau buvo atliekamos komandinės užduotys: sprendė kryžiažodžius, galvosūkius, pagal išsitrauktą situaciją Laima Galinaitienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vertino pirmosios pagalbos susižalojus praktines užduotis. Visos užduotys buvo vertinamos balais, atsižvelgiant į tikslumą, greitumą, konkretumą. Kompetentinga vertinimo komisija, įvertinusi visas užduotis ir suskaičiavusi balus, paskelbė rezultatus.

Nugalėtoja jau treti metai pripažinta Raseinių r. Ariogalos gimnazijos komanda (mokytojas – Ričardas Višinskas – šios viktorinos iniciatorius), antrosios vietos laimėtoja – Raseinių Šaltinio progimnazijos komanda (mokytojas – Mindaugas Zybartas), o treti – Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija (mokytoja – Asta Rašimaitė). Visiems viktorinos dalyviams VPK Raseinių r. PK Kelių policijos grupės vyriausioji specialistė linkėjo būti saugiems ir saugoti kitus, priminė dviračiu važiavimo taisykles, linkėjo būti atidiems ir atsargiems kelyje, visiems įteikė atšvaitus. Nugalėtojams buvo įteikti Raseinių rajono švietimo centro diplomai ir VPK Raseinių r. PK liemenės su šviesą atspindinčiais elementai.

Švietimo centro metodininkė
Nijolė Vežbavičienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.