Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

„Žingsnis į praeitį – vardan ateities“ (0)

2016-07-29 20:13 | Airinas Jermolajevas

VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ jau kelerius metus dalyvauja saugaus eismo projekte, kurio pagrindinis tikslas – teikti žmonėms kuo daugiau informacijos apie saugaus eismo taisykles, užtikrinti pagarbą vienas kitam keliuose ir stengtis užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams.

Šiais metais Šiluvoje pirmą kartą buvo nuspręsta suorganizuoti pėsčiųjų žygį „Žingsnis į praeitį – vardan ateities“. Šiltą Liepos 24d. popietę Šiluvos gyventojai ir svečiai iš aplinkinių miestų leidosi į trumpą, tačiau labai svarbų mums visiems žygį.  Žengdami žingsnį praeities keliais, prisimindami Šiluvos miestelio gatvėse avarijų metų žuvusius žmones, mes kūrėme saugesnę visų mūsų ateitį. Ateitį, kurioje nelieka skubėjimo keliuose, noro pademonstruoti savo dažnai pervertinamas galimybes, mirčių, kurių buvo galima išvengti. Visi kartu prisiminėme ir tylos minute pagerbėme tuos, kurie išėjo per anksti, kurių mirtys buvo beprasmiškos ir skaudžios. Apmąstėme ir darkart apgalvojome, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad aukų keliuose vis mažėtų, o galbūt, bėgant laikui, visai neliktų. Vieningai sutarėme, kad tik atsakomybė, savo ir kito žmogaus gyvybės branginimas, pagarba gali duoti teigiamų rezultatų.

Viliamės, kad toks dažnas kalbėjimas apie šiuos svarbius dalykus leis kiekvienam iš mūsų jaustis saugesniam keliuose. Lai šis žygis ir žingsniai praeities keliais tampa atspirties tašku suvokimui, kaip svarbu vertinti savo ir šalia esančių žmonių gyvybes bei kurti saugią visų mūsų ateitį.

Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“  pirmininkė Judita Stoškienė

DSC_0830 DSC_0865 DSC_0909

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.